Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

A+ R A-
Рейтинг статті:

Склад атестаційної комісії

e-mail Друк

                                                                                                                                                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                                                                                             Наказом начальника Управління

                                                                                                                                                                                                                             культури і туризму Харківської

                                                                                                                                                                                                                             обласної державної адміністрації

                                                                                                                                                                                                                             від ______________ № __________

                                                                                            ПРОЕКТ

складу обласної атестаційної комісії з підтвердження (присвоєння) звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» на 2019 рік

Плотнік

Наталія Анатоліївна

Голова комісії, заслужений працівник культури України, заступник начальника Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, керівник народного театру народної пісні «Таліца»

Омельченко

Людмила Григорівна

Заступник голови комісії, заслужена артистка України, солістка жіночого вокального тріо «Обереги», директор КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Акименко

Олена Станіславівна

Секретар комісії, завідувач відділу з методичної роботи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Вокальний жанр

Гейко

Галина Василівна

Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів і фестивалів, керівник вокально-інструментального квартету «Діва», солістка ансамблю «Ярмарок», провідний методист відділу з методичної роботи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Кобзєва

Олена Олексіївна

Керівник народного вокального ансамблю «Гармонія», викладач вищої категорії циклової комісії «Хорові дисципліни», методист Харківського вищого коледжу мистецтв

Кобзєв

Сергій Сергійович

Керівник народного хору «Основа», голова циклової комісії «Хорові дисципліни», викладач вищої категорії, методист Харківського вищого коледжу мистецтв

Кудрич

Людмила Володимирівна

Заслужена артистка України, доцент, завідувач кафедри естрадного та народного співу факультету музичного мистецтва Харківської державної академії культури (за згодою)

Пасєка

Роман Святославович

Заслужений артист України, керівник музичної частини ОКП Харківської обласної ради «Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю», керівник народного хору народної пісні «Джерело» РКЗ «Балаклійський районний Будинок культури»

Роман

Наталія Михайлівна

Керівник народного ансамблю «Рідна пісня» та ансамблю бандуристів «Конвалія», доцент кафедри музично-теоретичної та художньої підготовки факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди               (за згодою)

Сватковський

Сергій Олексійович

Слєпцова

Олена Вікторівна

Завідувач відділення, керівник чоловічого вокального ансамблю «Суголосся», хормейстер народного хору «Основа», викладач вищої категорії циклової комісії «Хорові дисципліни», методист  Харківського вищого коледжу мистецтв

Заслужена артистка України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вокальної культури та сценічної майстерності факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (за згодою)

Інструментальний жанр

Воропаєв

Євгеній Павлович

Кандидат мистецтвознавства,  голова Спілки дитячих творчих колективів «Сонце», директор дитячої аудіостудії «Корова–Records», доцент кафедри суспільних наук оркестрового факультету Харківського державного університету мистецтв імені І.П. Котляревського (за згодою)

Гейко

Володимир Володимирович

Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів і фестивалів, керівник ансамблю народних інструментів «Ярмарок», провідний методист відділу з методичної роботи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Данилюк

Микола Миколайович

Кандидат педагогічних наук, член Харківського обласного осередку Національної всеукраїнської музичної спілки, доцент кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С Сковороди (за згодою)

Лошков

Юрій Іванович

Доктор мистецтвознавства, професор кафедри народних інструментів факультету музичного мистецтва, проректор з навчальної роботи Харківської державної академії культури (за згодою)

Фольклорний жанр

Бреславець

Галина Миколаївна

Художній керівник театру української пісні і танцю «Розмарія» Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, солістка Міського театру народної музики України «Обереги», старший викладач кафедри естрадного та народного співу факультету музичного мистецтва Харківської державної академії культури (за згодою)

Лук’янець

Галина Василівна

Заслужена артистка України, керівник фольклорного гурту «Муравський шлях», провідний методист лабораторії досліджень нематеріальної культурної спадщини КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Олійник

Наталія Петрівна

Керівник театрального колективу «Джерело» Будинку культури Індустріального району Харківської міської ради, голова Харківського обласного осередку осередку Національної спілки етнологів і фольклористів, провідний методист відділу з методичної роботи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Осадча

Віра Миколаївна

Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, фольклорист Міського театру народної музики України «Обереги», професор кафедри естрадного та народного співу факультету музичного мистецтва Харківської державної академії культури

(за згодою)

Осипенко

Вікторія Володимирівна

Заслужена артистка України, кандидат мистецтвознавства, солістка жіночого вокального тріо «Обереги», керівник фольклористичного гурту «Лада», доцент кафедри естрадного та народного співу факультету музичного мистецтва Харківської державної академії культури

Шишкіна

Олена Анатоліївна

Заслужена артистка України, керівник народного фольклористичного гурту «Слобожаночка», викладач вищої категорії циклової комісії «Хорові дисципліни», методист Харківського вищого коледжу мистецтв, солістка жіночого вокального тріо «Обереги», доцент кафедри  естрадного та народного співу факультету музичного мистецтва Харківської державної академії культури

Хореографічний жанр

Барабаш

Ольга Володимирівна

Лауреат міжнародних і національних конкурсів, старший викладач кафедри хореографії факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г.С Сковороди (за згодою)

Булгакова

Ніна Сергіївна

Лауреат міжнародних і національних конкурсів, керівник школи-студії розвитку хореографічних даних при Ethnо Contemporary Ballet,  викладач кафедри хореографії факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (за згодою)

Василенко

Катерина Олексіївна

Балетмейстер-постановник  народного ансамблю народного танцю «Закаблуки», старший викладач циклової комісії «Народна хореографія», методист Харківського вищого коледжу мистецтв

Єсауленко

Вадим Вікторович

Хореограф-постановник, керівник школи-студії розвитку хореографічних даних при Ethnо Contemporary Ballet, балетмейстер хореографічного колективу Молодіжного Центру Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди             (за згодою)

Ковалівська

Олена Іванівна

Заслужений працівник культури України, «Відмінник освіти України», художній керівник народного ансамблю народного танцю «Закаблуки», голова циклової комісії «Народна хореографія», викладач вищої категорії, методист  Харківського вищого коледжу мистецтв

Попов

Дмитро Олегович

Хореограф-викладач, балетмейстер театру «Ланжеронъ», провідний методист відділу з методичної роботи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Ярковська

Наталія Олександрівна

Викладач вищої категорії, методист  циклової предметної комісії «Народна хореографія» Харківського вищого коледжу мистецтв

Театральний жанр

Бондарєв

Віталій Євгенович

Заслужений артист України, лауреат міжнародних фестивалів і конкурсів, художній керівник театру «Ланжеронъ», провідний актор ОКЗ «Харківський театр для дітей та юнацтва»

Гапанович

Андрій Федорович

Актор, режисер, директор ОКЗ «Харківський театр для дітей та юнацтва»

Гарбуз

Раїса Андріївна

Старший викладач циклової комісії «Сценічне мистецтво», методист Харківського вищого коледжу мистецтв

Толкунова

Наталія Віталіївна

Керівник дитячої театр-студії «Харизма»,  викладач театральних дисциплін школи фільммейкерів «Новий кадр», актриса театру ляльок «Мрії Марії», провідний методист відділу з методичної роботи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Жанр декоративно-ужиткового мистецтва

Булаєнко

Олена Іванівна

Завідувач відділу дослідження та відродження декоративно – ужиткового мистецтва й виставкової діяльності КЗ «Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва»

Вакуленко

Олександр Сергійович

Заслужений майстер народної творчості України, голова Харківського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, провідний методист відділу дослідження та відродження декоративно – ужиткового мистецтва й виставкової діяльності КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

Горошко

Наталія Анатоліївна

Керівник зразкової студії «Колібрі», методист Центру дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради, член Харківського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України (за згодою)

Оригінальний жанр

Марченко Олександр

Володимирович

Артист цирку, головний режисер Державної циркової компанії України (за згодою)

Заступник начальника

Управління культури і туризму

Харківської обласної державної адміністрації

e-max.it: your social media marketing partner