Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 8 шт. )
e-mail Друк

Зразковий хореографічний колектив «Крапелька»
Красноградського районного Будинку культури

tanc00

Зразковий хореографічний колектив «Крапелька» був створений у 1988 році. 1994 року присвоєно звання «зразковий».

Танці різноманітного характеру складають репертуар колективу: національні «Український дивоцвіт», «Плескач», «Коробейники», сюжетні, жартівливі «Порушка-Параня», естрадні «Хафака», «Всё дело в шляпе».

«Крапелька» налічує понад 80 учасників, це діти віком від 5 до 17 років.Керівник колективу - Ірина Миколаївна Пилипенко, має професійний рівень, постійно працює над підвищенням виконавської майстерності колективу. За вагомий внесок і популяризацію самодіяльного танцювального мистецтва Ірина Миколаївна неодноразово нагороджувалась Грамотами та Подяками управління культури облдержадміністрації, районного відділу культури, районної державної адміністрації.

tanc01

Хореографічний колектив «Крапелька» має велику популярність серед мешканців області. Постійний учасник Міжнародних, обласних, районних, конкурсів, фестивалів, оглядів. За успішні виступи в обласних заходах: «Нестримна течія», «Весняні дзвіночки», «Весняні барви», «Дивограй», «Барвиста карусель» колектив неодноразово нагороджувався дипломами та грамотами.

У 2007 році на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячих колективів народного танцю «Толока» (м. Харків), колектив отримав диплом ІІІ-го ступеню.

 


Народний ансамбль танцю «Радість»
Вовчанського районного Будинку культури

tanc02

Дата заснування ансамблю – 23 березня 1953 року. У 1967 році – ансамблю присвоєно почесне звання «самодіяльний народний ансамбль танцю».

У репертуарі ансамблю налічується 37 танцювальних композицій з них – українські: «Привітання», «Коломийки», «Гопак», російські: «Русская кадриль», «Светит месяц», а також молдавські, білоруські та сучасні танці.

На сьогоднішній день в ансамблі займаються діти і дорослі трьох вікових категорій (від 4 до 40 років), і налічує він 30 учасників основного та середнього складу, а також 60 танцюристів підготовчої групи.

Протягом 48 років колектив очолював заслужений працівник культури України Василь Петрович Громов. З 2001 року справу продовжив його учень Олексій Іванович Хомутов.

У жовтні 2006 року ансамбль приймав участь у І обласному відбірковому турі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. П.Вірського, де посів ІІІ місце. Також нагороджений дипломами за участь у міських фестивалях – «Слобожанські барви» (м. Харків, 2007 р.), «Танцюючий Харків» (м. Харків, 2007 р.).

Сьогодні жоден культурно-масовий районний захід не відбувається без участі народного аматорського ансамблю танцю «Радість».


Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Візаві»
Солоницівського дитячого клубу «Орлятко» Дергачівського району

tanc03

Колектив естрадно-спортивного танцю «Візаві» було створено у 1992 році на базі Солоницівського дитячого клубу «Орлятко». У грудні 2001 року колективу, яким керує Олександра Олександрівна Летуча, присвоєно звання «зразковий».

Репертуар колективу складається з неординарно-змістовних сюжетних номерів, які мають стильову єдність і образність хореографічної постанови. Керівник створює танцювальні композиції у формі міні-спектаклю або театралізованого дійства: «Молитва», «Адажіо для ляльки», «Полювання на вовків».

В ансамблі займаються діти трьох вікових категорій (від 5 до 16 років) і налічує 47 учасників.

Керівникові цього нетривіального колективу Олександрі Олександрівні Летучій притаманні відповідальність і наполегливість. Вона професійний хореограф-постановник, використовує у роботі нові тенденції естрадно-спортивного хореографічного мистецтва. Для Летучої 2006 рік став визначним. За особистий внесок у відродження і розвиток культурних і мистецьких традицій регіону, створення високохудожніх мистецьких творів вона отримала іменну стипендію Харківської облдержадміністрації в галузі культури та мистецтва ім. П.П. Вірського, а в березні 2007 року їй було присвоєно звання «Почесний харків'янин 2006 року».

Колектив естрадно-спортивного танцю «Візаві» постійно бере участь в районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних фестивалях-конкурсах, зокрема, і у 2011 році.

Остання перемога відбулася у цьому році на міжнародному конкурсі хореографічного мистецтва «Танцюючий бриз» у м. Керчі, де колектив отримав диплом I ступеню.


Зразковий ансамбль бального та спортивного танцю «Спектр»
міського Будинку культури м. Куп’янська

Зразковий ансамбль бального та спортивного танцю «Спектр» був створений 1985 року. У 2004 році за досягнутий високий рівень і виконавську майстерність, активну роботу з розвитку і пропаганди народної творчості ансамблю присвоєно звання «зразковий», у 2007 році колектив підтвердив це звання.

Засновник і керівник колективу – Світлана В'ячеславівна Ширяєва. Вона також є одним із засновників громадського фонду для обдарованих дітей «Спадщина». Рішенням міськвиконкому № 41 від 17 січня 2006 року нагороджена званням «Людина року – 2005» у номінації «Культура і мистецтво».

Ансамбль «Спектр» - активний учасник обласних заходів, зокрема регіональних фестивалів «Нестримна течія» та «Танцювальна феєрія». За власною ініціативою в місті і районі колектив проводить багато благодійних концертів, кошти від яких ідуть на утримання малюків соматичного відділення центральної міської лікарні Куп'янська.

Кількість учасників ансамблю – 20 чоловік у віці від 6 до 17 років.

Репертуар колективу побудований на бально-спортивних і сучасних композиціях: «Метаморфози», «Ілюзії», «Формейшн», «Такі ми».

У 2010 році отримав Гран-прі I Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ансамблів бального танцю «Кубок Star Dance-2010» (м. Луганськ), Лауреат I ступеню (Фестивально-концертний тур по Європі), танцюристи «Спектру» Олексій Мордвінов та Тетяна Заіка посіли III місце на чемпіонаті України (м.Київ, юніори), володарі Кубку миру Олексій Мордвінов та Тетяна Заіка («Star Light2010» м. Київ). У 2011 році «Спектр» зайняв 3-тє місце на відкритому чемпіонаті Луганської області серед ансамблів бального танцю (м. Луганськ).

 


Зразковий аматорський дитячий хореографічний колектив «Smile» та «Baby-Boom»
БК «Овочівник» м. Мерефа Харківського району

смайл

Хореографічний колектив «Smile» було засновано у 1988 році, перша його назва «Улыбка». Засновник і керівник колективу – Ірина Володимирівна Сердюк. У 2003 році було відкрито молодшу хореографічну групу «Baby-Boom». Колектив «Smile» складається з двох вікових груп (11-15 та 8-10 років). Колектив «Baby-Boom» є молодшою групою «Smile», він в свою чергу складається із старшої групи (7-8 років), середньої (5-7 років) та молодшої (3-4 роки).

смайлЗавдяки плідній праці колектив протягом останніх 5-ти років систематично посідає призові місця на конкурсах різного рівня. У 2008 році колектив став Почесним Членом Асоціації Сучасного Естрадного танцю України в м. Харкові. За результатами огляду хореографічних колективів Харківського району у 2009 році був визнаним найкращим першим серед 46 представлених колективів.

Склад колективів – 80 учасників.

Репертуар колективу складається з танців різних хореографічних напрямків: сучасні, народні, класичні.

Опорні хореографічні колективи колективи

Ансамбль танцю «Колорит» Палацу культури «Хімік» м.Первомайський. Керівник – Наталія Савелівна Заводун.

Хореографічний ансамбль «Карусель» Палацу культури «Хімік» м.Первомайський. Керівник – Ірина Михайлівна Андреєва.

Хореографічний ансамбль «Родзинка» Бугаївського сільського Будинку культури, Ізюмського району. Керівник – Ольга Володимирівна Мирончик

Хореографічний ансамбль народного танцю «Тріумф» Шевченківського районного Будинку культури. Керівник – Світлана Миколаївна Смолякова та Аліна Анатоліївна Барабанова.

Колектив сучасного танцю «Непоседы» Хорошевського Будинку культури, Харківського району. Керівник – Ірина Емельянівна Салогуб.


Хореографічний колектив «Танець душі»

Хореографічний колектив «Танець душі» під керівництвом Подколізна Віктора Івановича, в минулому танцівника Харківського державного театру опери та балету, вже 5 років поспіль допомагає жінкам після 40 років залишатися чарівними, стрункими, молодими душею серцем і тілом.

У репертуарі колективу різнопланові за жанром та стилем танці: українські, танго, східні, літино-американські та інші. Творче натхнення керівника передається учасницям колективу та надає жінкам віри в себе, жіночності, здоровя та привабливості.

Колектив охоче бере участь у громадських заходах, концертах, звітах та конкурсах. Три учасниці колективу О.Дєда, С.Даниліна та С.Сірик разом з іншими представляли Харків у грандіозному танцювальному шоу України «МайДан’s».

20052alt
 

Хореографічний ансамбль народного танцю «Тріумф» Шевченківського районного Будинку культури. Керівник – Світлана Миколаївна Смолякова та Аліна Анатоліївна Барабанова.

Колектив сучасного танцю «Непоседы» Хорошевського Будинку культури, Харківського району. Керівник – Ірина Емельянівна Салогуб.


Хореографічний колектив «Слов'яночка» Великобурлуцького районного Будинку культури

Старша групаСьогодні вже неможливо уявити культурне життя смт Великого Бурлука без хореографічного колективу «Слов'яночка», який був створений у 2000 р. при КЗ «Великобурлуцький районний Будинок культури». У колективі понад 40 вихованців віком від 5 до 17 років. 

Керівник колективу Юлія Сула постійно працює над новими постановками, прагне до нових творчих вершин виконавської майстерності, створює цікаві хореографічні композиції. В репертуарі колективу танці народів світу: російські («Покохала хлопця я», «Самовар з сюрпризом», солдатська пляска «Тальяночка», флотський танець «Яблучко» (старша група), «Калинка», «Валянки» (молодша група)), циганський танець, іспанський «Кармен», єгипетський «Фрески», єврейський стилізований «На пероні» (старша група), – а також танці вільної хореографії («12 стільців», «Заради кохання», «Стиляги», «Моя душа», «Всесвіт» (старша група), у виконанні середньої групи - «Ковбойське кантрі», вальс «Легкі кроки», танці героїв мультиплікаційних фільмів («Бабки-йожки», «Віні Пух та бджоли» (молодша група), «Змій Горинич та Забави» (середня група)). Хореограф також створює вокально-хореографічні постановки для солістів районного Будинку культури. Особлива увага приділяється українському танцю: «Привітальний», «Не шуми, калинонька», «Гарненька молодичка», «Українська полька», «У Солохи», обрядовий «Купальський віночок» (старша група), «Гуцульський танець», «Веселі хлопці», «Як на нашій вулиці» (середня група).

Середня групаЩорічно колектив підтверджує високу виконавську майстерність. 2013 рік: в районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки» І місце посіла середня група колективу з танцем «Ковбойське кантрі», ІІ місце – старша група з танцем «Покохала хлопця я»; у травні в селищі Куп'янськ-Вузловий у Будинку культури залізничників на регіональному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Веселка танцю» діти старшої групи «Слов'яночки» у складі солістів колективу (Мацейко Олексій, Лещенко Анастасія, Єгорова Ірина, Плетньова Тетяна) здобули 2-е місце у номінації «Народна хореографія» (стилізація, категорія 13-15 років) з танцем «Покохала хлопця я», а у номінації «Сучасна хореографія» (категорія 13-15 років), завдяки постановці «12 стільців» (соліст Олексій Мацейко) зайняли 3-тє місце. В листопаді у міжнародному фестивалі танцю «Мегаполіс», одному з найпрестижніших в Україні, що зібрав більше 5 тисяч танцюристів з України, Росії, Білорусії, з високим рівнем підготовки в різних номінаціях та категоріях, «Слов'яночка» зайняла три призових місця: з танцем «Веселі хлопці» у номінації «Народна хореографія» вибороли золоту нагороду, обійшовши колективи з Києва та Маріуполя, з танцем «Покохала хлопця я» у номінації «народна хореографія + стилізація» взяли срібло, за «Ковбойське кантрі» отримали бронзову нагороду. 

 

e-max.it: your social media marketing partner