станом на 01.01.2013 р.
№ | Назва колективу | район | Керівник | звання керівника | рік створення | кількість учасників (у т.ч. штатних одиниць) |
1 | Народний аматорський фольклорний ансамбль "Русская песня" Петрівського СБК (рос) | Балаклійський | Федорченко Тетяна Олексіївна | 1956 | 14 учасників (1) | |
2 | Народний гурт народної пісні „Джерело" | Балаклійський | Пасєка Роман Святославович | 1970 | 35 учасників ( 2) | |
3 | Народний гурт народної пісні „Весела Слобода" | Балаклійський | Шерстюк Тетяна Андріївна | 1999 | 16 учасників (1) | |
4 | Народний аматорський фольклорний ансамбль «Лозовеньчанка» Лозовеньківського СК (рос) | Балаклійський | Григора Віра Стефанівна | 1965 | 10 учасників (1) | |
5 | Народний аматорський фольклорний ансамбль «Українські вечорниці», с. Піски Радьківські | Борівський | Чуйко Валентина Вікторівна | 1979 | 14 учасників (1) | |
6 | Народний аматорський фольклорний гурт «Шарівчанка» Шарівського СБК | Богодухівський | Субота Олександр Петрович | 1970 | 12 учасників + 12 дитяча підготовча група (1) | |
7 | Народний аматорський Фольклорно-етнографічний гурт "Мерчаночка" сел. Новий Мерчик | Валківський | Губський Микола Михайлович, | Заслужений працівник культури України | 1984 | 14 учасників (1) |
8 | Народний аматорський фольклорний гурт „Мельничани" с. Мельникове | Валківський | Губський Микола Михайлович, | Заслужений працівник культури України | 1991 | 10 учасників (1) |
9 | Народний ансамбль танцю „Радість" | Вовчанський | Хомутов Олексій Іванович | 1970 | 48 учасників (2) | |
10 | Народний аматорський фольклорний ансамбль «Слобода» Руськолозівського СК (рос) | Дергачівський | Фоміна Тетяна Афанасіївна | 1995 | 15 учасників (1) | |
11 | Народний аматорський театр ім.Л.Деркача | Дергачівський | Шмяков Валентин Валентинович | |||
12 | Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль „Зоряночка" | Дергачівський | Некрасова Наталія Миколаївна, Ходикіна Євгенія Олександрівна | |||
13 | Народний театр пісні „Алые паруса" | Дергачівський | Гриненко Лідія Олексіївна | |||
14 | Народний аматорський вокальний колектив „Квітка" | Дергачівський | Бондаренко Наталія Петрівна, Откидач Володимир Миколайович | |||
15 | Зразковий дитячий аматорський вокальний колектив „Візерунок" | Дергачівський | Летуча Олександра Олександрівна | |||
16 | Народний аматорський дитячий вокальний колектив „Оберіг" | Дергачівський | Бондаренко Наталія Петрівна, Откидач Володимир Миколайович | |||
17 | Зразковий духовий оркестр Солоницівського дитячого клубу „Орлятко" | Дергачівський | Пластунов Микола | Заслужений працівник культури | ||
18 | Народний інструментальний колектив „Фольг-класик бенд" | Дергачівський | Богуславець Дмитро | |||
19 | Народний аматорський фольклорний гурт „Журавка" Чемужівського СБК | Зміївський | Власенко Оксана Сергіївна | 1976 | 16 учасників (2) | |
20 | Народний аматорський фольклорний гурт «Калинонька» Лиманського СБК | Зміївський | Корнієнко Ольга Іванівна | 1990 | 11 учасників + 15 дитяча підготовча група (1) | |
21 | Зразковий дитячий аматорський оркестр народних інструментів | Зміївський | Біленька Валентина Миколаївна | Заслужений працівник культури України | ||
22 | Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Писарівського СБК | Золочівський | Клименко Зинаїда Іванівна | Заслужений працівник культури України | 1986 | 10 учасників (1) |
23 | Народний Молодіжний фольклорний гурт «Горлиця» Одноробівського СБК | Золочівський | Кононенко Марина Олександрівна | 1999 | 6 учасників+12 дитяча підготовча група (1) | |
24 | Фольклорний ансамбль «Берестяночка» Берестовеньківського СК | Красноградський | Гісцева Ганна Олександрівна | 1980 | 16 учасників+6 дитяча підготовча група (2) | |
25 | Народний ансамбль бандуристів | Красноградський | Волощук Володимир Микитович | |||
26 | Народний аматорський театр „Зеркало+" | Первомайський | Денисова Наталя Петрівна | |||
27 | Народний аматорський фольклорний ансамбль «Малинова криниця» Малинівського СБК | Чугуївський | Янкова Ольга Григорівна | Заслужений працівник культури України | 1983 | 17 учасників+15 дитяча підготовча група (1) |
28 | Народний аматорський фольклорний гурт «Слобожани» Чкаловського СБК | Чугуївський | Довгаль Людмила Дем'янівна | 1983 | 20 учасників (2) | |
29 | Народний аматорський вокальний ансамбль «Бояничі» | Чугуївський | Бєсєда Юрій Володимирович | |||
30 | Народний театр народної пісні „Таліца" Покотилівського клубу | Харківський | Плотнік Наталія Анатоліївна | 2002 | 8 учасників +12 дитяча підготовча група (1) | |
31 | Народний аматорський хор „Жайвір" | Харківський | Дудка Анатолій Михайлович | 1983 | 40 учасників (2) | |
32 | Народний аматорський фольклорний гурт «Берізка» Гетьманівського СБК | Шевченківський | Миргородська Олена Леонідівна | 1986 | 12 учасників + 16 дитяча підготовча група (1) | |
33 | Народний аматорський вокальний ансамбль „Зоряни" | Шевченківський | Бєсєда Юрій Володимирович | Заслужений працівник культури України | ||
34 | Народний аматорський вокально-естрадний гурт „Антракт" с.Новоосінівське | Куп'янський | Серпокрил Володимир Васильович | |||
35 | Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю „Спектр" | М.Купянськ | Ширяєва Світлана В'ячеславівна | |||
36 | Народний хор „Заспів" | М.Лозова | Савченко Г.Я | |||
37 | Фольклорний гурт «Муравський шлях» Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва | м. Харків | Лук'янець Галина Василівна | Заслужена артистка України | 1983 | 10 учасників (7) |
38 | Фольклорний гурт „Слобожаночка" Харківське училище культури | м. Харків | Шишкіна Олена Анатоліївна | Заслужена артистка України | 1983 | 15 учасників (1) |
39 | Народний ансамбль «Ярмарок» Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва | м. Харків | Гейко Володимир Володимирович | Заслужена артистка України | 1985 | 6 учасників (3) |