Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
september
 
 Методика  проведення та оформлення  матеріалів для учасників першого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу  клубних закладів у сільській місцевості  в Харківській області
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
online
 

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Колегія Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

E-mail Печать

 19062021 1

18 червня у приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відбулося засідання колегії Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Відкрила колегію Людмила Терещенко - директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, яка розповіла

про основні напрямки розвитку галузей «Культура» і «Туризм» у

2021 році, про відзначення 30-ї річниці Незалежності України в Харківській

області та діяльність обласних театрально-концертних установ.

Валентина Холодок - директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», розкрила питання щодо розвитку галузі «Туризм» як фактора промоції регіону.

Вікторія Певна - начальник відділу релігій Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, розповіла про передачу реєстраційних справ районними державними адміністраціями Харківської області до Харківської обласної державної адміністрації.

Любов Мякіннікова - заступник директора КЗ «Обласний організаційно- методичний центр культури і мистецтва», доповіла  про організаційно-методичну допомогу обласним клубним закладам та  співпрацю з творчими колективами Харківської області.

Зінаїда Ігнатенко - голова Харківської обласної профспілкової організації профспілки працівників культури, вручила нагороди кращим працівникам у галузі «Культура».

Також були розглянуті протокольні питання.  За підсумками колегії було прийнято низку рішень, які стосувалися розвитку галузі культури Харківської області.

19062021 2

19062021 3

19062021 4

e-max.it: your social media marketing partner