Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
OCT
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
grafik
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Дельфійськи ігри Слобожанщини «Надія. Молодість. Талант.», 28 травня - 13 червня

e-mail Друк

afisha igri webЗ 28 травня по 13 червня 2015 року в галереї пройшла виставка  художніх робіт учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл естетичного виховання міста Харкова і Харківської області. До експозиції увійшли роботи переможців - лауреатів, дипломантів п'ятих Дельфійських ігор Слобожанщини «Надія. Молодість. Талант.», що проводить Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

Роботи юних авторів – представників двох вікових категорій: 11 – 13 років та 14 -16 років, виконані гуашшю, аквареллю та різноманітними графічними техніками, об'єднує спільна тематика казок: молодша група – казка Самуїла Маршака «12 місяців», старша група – казка Олександра Островського «Снігуронька». Юні художники у два конкурсні етапи продемонстрували вплив та взаємозв'язок різних видів мистецтва, зокрема казки як виду мистецтва, на дитячу творчість.

Говорячи про вплив різних видів мистецтва і творчості на життя людини у цілому, неможливо не відмітити їх особливу важливість у становленні особистості в дитинстві. При цьому, надзвичайно великий і вагомий вплив на формування світосприйняття дитини мають саме казки.

Казки грають велику роль у гармонійному розвитку особистості, допомагають розвивати в дитині доброту, чутливість, роблять цілеспрямованим і контрольованим її емоційно - моральний розвиток.

У казці дитину притягує жадання незвичного, прагнення до сенсації і дива. Одночасно казка – це механізм розвитку у дитини тонкого розуміння внутрішнього світу людей.

Основною метою проведення конкурсних етапів і підсумкової виставки робіт молодих талантів Слобожанщини є виявлення та підтримка обдарованих дітей та підлітків, сприяння розкриттю творчої індивідуальності учасників, обмін досвідом роботи з проблем професійної підготовки юних художників, збереження і розвиток культурного потенціалу Харківського регіону, залучення молоді до кращих світових зразків культури.

Виставка організована спільно з Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культурно-освітніх закладів.

У рамках виставки, галерея провела 3 червня о 17.00 концерт «Свято мелодій і ритмів» дитячого ансамблю ліцею мистецтв № 133 «Bon Virage». 12 червня о 17.30 пройшла лекція з мистецтвознавства. Тема: «Мотив дитинства. Діти в мистецтві». Лектор – мистецтвознавець Коваль Олег Володимирович.

Творча зустріч з організаторами виставки відбулась 10 червня о 17.00.

Вхід на всі заходи вільний!

 

 

e-max.it: your social media marketing partner