Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка за підсумками Валківського пленеру "Яскраві барви Валківщини", 6-26 листопада 2012 року

e-mail Друк

Виставка за підсумками Валківського пленеруРоздивитися яскраві барви Валківщини в уявленні художників можна у центрі Харкова. 6 листопада у залі 2-го поверху Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулось урочисте відкриття виставки живопису за підсумками Міжнародного Валківського пленеру.

Виставка за підсумками Валківського пленеруНа виставці було представлено декілька десятків кращих робіт учасників вересневого пленеру, що відбувався на мальовничих валківських теренах. Протягом 3-х тижнів художники з різних куточків України та з Росії, писали пейзажі та портрети. Кожна робота передає особливий колорит валківської землі, її дух.

«Пленер – це з французької вихід на природу. Для нас це не просто прогулянка, а творчий вихід. Не просто милування пейзажем, це вже філософія,– каже учасник виставки і пленеру валківський художник Андрій Федосеенко. – Як правило, художники не їздять на перший-другий-третій пленери, але на Валківському пленері початок був дуже гучним: вже на другий пленер в цьому році хотіли приїхати багато визначних митців. Думаю, Валківські пленери з року в рік будуть все кращими і привертатимуть увагу все більшого кола художників».

Не дивлячись на те, що обов'язковою умовою участі у Валківському пленері є робота у реалістичному жанрі, Андрій Федосеенко дозволив розігратися фантазії. На його картині «Валківський дзвін» на крутих пагорбах понад річкою височіють білосніжні церкви, які колись були прикрасою цього краю, але зараз їх вже не існує. У цьому полотні художник висловлює надію на відбудову валківських храмів та духовне відродження краю.

Виставка за підсумками Валківського пленеру«Хотілось би, щоб роботи усіх обдарованих людей, якими багата наша Слобожанщина, були представлені не тільки на районному або місцевому рівнях,– зазначив начальник Харківського департаменту культури і туризму Кузнецов Дмитро Павлович.– Тим самим ми позиціонуємо Харків як культурну столицю всієї України. Не треба нікого переконувати в тому, що харківська живописна школа та мистецька традиція мають дуже високий статус не тільки в Україні, а й в усьому світі».

Музичним обрамленням урочистого відкриття виставки живопису став виступ валківських артистів. Марина Шапова виконала на кобзі музичну композицію «Лісний танок», Катерина Мельник зіграла на тому ж інструменті «Добрий вечір, дівчино», та Тетяна Гордієнко заспівала дві пісні: українську народну «Грай, моя мила» та гімн «Моя Валківщина».

Виставка буде відкрита для відвідин до 26 листопада.

Виставкова зала працює з 10.00 до 17.30, вихідний – неділя.

На виставці представлені картини: «Місяць у повні», «Старенький будиночок» Лаушкін Сергій (Київ); «Сижи», «Трипілля», «Сучасна україночка», «Валківщина», «Валківський дзвін», «Березовий рай», «Шарівка», «Слобожанська осінь», «Валківська хата» Федосеенко Андрій (Харків), «Свято-Преображенський храм м. Валки» Лузаков Ігор (м. Брянськ, Росія); «Валки вул. Перекопівська», «Бесідка, с. Шарівка» Сторожук Віра (м. Харків); «Валки, парк», «Валківські далі» Сторожук Леонід (Харків); «р. Мжа» Бережний Ігор (м. Запоріжжя); «Вечір в Валках», «Валківські кар'єри» Цапко Віктор; «Полудень в Валках», «Міський мотив, м. Валки» Болотов Юрій (м. Старий Оскол, Росія); «Валківське озеро у другій половині дня» Шевчук Василь (м. Санкт-Петербург, Росія).

e-max.it: your social media marketing partner