Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
OCT
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
grafik
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка художнього текстилю "Казковий вернісаж", 24 грудня 2012 р. - 31 січня 2013 року

e-mail Друк

Виставка художнього текстилю Різдвяні та новорічні панно у техніці печворку, ляльки, інтер'єрні іграшки та ялинкові прикраси: у центрі культури і мистецтва 24 грудня відкрилася виставки художнього текстилю «Казковий вернісаж».


В експозиції представлені як авторські роботи, так і колективні. Наприклад, велике панно-килим «Знаки зодіаку», зроблене у техніці печворку, складається з окремих робіт усіх учасниць виставки – 12-ти майстринь харківського Клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька».

«Наша експозиція складається з чотирьох частин,– розповіла організатор виставки та член клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька» Ганна Ніколаєва. – Одна частина – зимова. Це роботи, які були зроблені спеціально для цієї виставки. Друга частина – «Зірки», це абстрактні панно, декілька робіт, що були виконані для київського міжнародного фестивалю клаптевого шиття, у якому брав участь наш клуб. Третя частина – «Казка про Лускунчика». Це роботи наших майстринь для московського проекту, які ми зробили спільно з музеєм театрального мистецтва ім. Бахрушина у Москві. Четверта частина – це наші колективні роботи».

Це остання виставка, яку було відкрито у центрі культури і мистецтва у 2012 році.

Виставка художнього текстилю «Цього року у нашому центрі було дуже багато виставок, у нас тут чотири зали, і майже кожні два тижні у них змінювалася експозиція, але найбільший фурор, безумовно, викликали саме експозиції майстрів печворку,– підкреслила заступник директора центру культури і мистецтва Любов Мякіннікова. – Цього року на базі нашого центру відбувся міжнародний фестиваль художнього текстилю «Берегиня», були тематичні виставки протягом року, і що дивно: кожна з них була зовсім не схожа на інші. Кожного разу нові роботи, нові теми, нові ідеї. Ось і ця виставка «Казковий вернісаж» створює дійсно казкову атмосферу».

Виставка художнього текстилю Додає казковості і ялинка, прикрашена іграшками, зробленими майстринями печворку. Під час відкриття і відвідувачам можна було спробувати самим створювати казку: учасниці виставки провели майстер-класи – Надія Столярова з виготовлення ялинкових прикрас, а Ірина Луценко зі створення різдвяних янголів (за технікою ляльок-мотанок). Прямо на очах виникали ялинкові цукерки, різдвяні кошики, сніжинки з картону, тканини та блискіток, сніговички, мухоморчики та інші елементи вбрання для новорічно-різдвяних дерев. Тут можна було дізнатися про символічну складову традиційних православних прикрас (янголів) та про народну техніку виготовлення мотанок без ножиць та голки.

До речі, під час проведення виставки приймаються групові замовлення на проведення майстер-класів з виготовлення новорічних ляльок-мотанок та ялинкових прикрас для школярів та дорослих. Дізнатися більше інформації можна за телефоном 728-16-47.

Виставка проходитиме до 31 січня 2013 року за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставковий зал 1-го поверху.

Час відвідувань: з понеділка по суботу, з 10.00 до 17.30.

Довідка. Виставка об'єднує роботи 12 майстринь харківського Клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька»: Ольги Ківшар, Ірини Фоміної, Людмили Кривенко, Ганни Ніколаєвої, Ольги Ахтирської, Ганни Титкової, Ірини Луценко, Ольги Кафтанової, Зінаїди Василенко, Ірини Горобченко та Ірини Рижикової.

Висвітлення виставки у ЗМІ

Виставка художнього текстилю Виставка художнього текстилю Виставка художнього текстилю Виставка художнього текстилю Виставка художнього текстилю Виставка художнього текстилю Виставка художнього текстилю Виставка художнього текстилю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner