Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Афиша
 
Чорнобиль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Звіт інструментального ансамблю «Фольк-класик бенд» Дергачівського РБК, 3.10.2015

E-mail Печать
Статья без перевода

5

   В рамках проведення районного фестивалю самодіяльної української художньої творчості «Козацька родина» 03 жовтня 2015 року в м. Дергачі Харківської області відбувся творчий звіт інструментального ансамблю «Фольк-класик бенд» під керівництвом Богуславця Дмитра Вікторовича Дергачівського районного Будинку культури з нагоди підтвердження почесного звання «народний аматорський колектив». Творчий звіт, який складався з 24 номерів, пройшов на належному організаційно-художньому рівні. Репертуар звітного концерту складався з авторських творів, попурі, обробки народних пісень та танців, але акцент було зроблено на старовинну народну музику, реанімацію аутентичних творів, вивчення найкращих зразків світової інструментальної літератури.

4   Завдяки вдало підібраній концертній програмі та сумлінній праці керівника, усі учасники на сцені почувалися дуже впевнено, що сприяло повному розкриттю художнього образу та підтримці певного настрою виконання.

   Беручи до уваги притаманну колективу високу сценічну культуру, висококваліфіковане володіння виконавською технікою, безперервне оновлення репертуару, високий художній рівень та професійну виконавську майстерність, які були продемонстровані на творчому звіті, а також плідну концертну діяльність та постійну участь у різноманітних мистецьких культурно-масових заходах району та області, що повністю відповідає вимогам Положення, присутні на творчому звіті члени обласної атестаційної комісії одностайним голосуванням вирішили рекомендувати колегії Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації підтвердити інструментальному ансамблю «Фольк-класик бенд» під керівництвом Богуславця Дмитра Вікторовича Дергачівського районного Будинку культури звання «народний аматорський колектив».

Інформація та фотоматеріали люб’язно надані методичним кабінетом районного Будинку культури м. Дергачі Харківської області

e-max.it: your social media marketing partner