Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Афиша
 
Чорнобиль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

April 2021
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Звіт інструментального ансамблю «Фольк-класик бенд» Дергачівського РБК, 3.10.2015

E-mail Print
Article without translation

5

   В рамках проведення районного фестивалю самодіяльної української художньої творчості «Козацька родина» 03 жовтня 2015 року в м. Дергачі Харківської області відбувся творчий звіт інструментального ансамблю «Фольк-класик бенд» під керівництвом Богуславця Дмитра Вікторовича Дергачівського районного Будинку культури з нагоди підтвердження почесного звання «народний аматорський колектив». Творчий звіт, який складався з 24 номерів, пройшов на належному організаційно-художньому рівні. Репертуар звітного концерту складався з авторських творів, попурі, обробки народних пісень та танців, але акцент було зроблено на старовинну народну музику, реанімацію аутентичних творів, вивчення найкращих зразків світової інструментальної літератури.

4   Завдяки вдало підібраній концертній програмі та сумлінній праці керівника, усі учасники на сцені почувалися дуже впевнено, що сприяло повному розкриттю художнього образу та підтримці певного настрою виконання.

   Беручи до уваги притаманну колективу високу сценічну культуру, висококваліфіковане володіння виконавською технікою, безперервне оновлення репертуару, високий художній рівень та професійну виконавську майстерність, які були продемонстровані на творчому звіті, а також плідну концертну діяльність та постійну участь у різноманітних мистецьких культурно-масових заходах району та області, що повністю відповідає вимогам Положення, присутні на творчому звіті члени обласної атестаційної комісії одностайним голосуванням вирішили рекомендувати колегії Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації підтвердити інструментальному ансамблю «Фольк-класик бенд» під керівництвом Богуславця Дмитра Вікторовича Дергачівського районного Будинку культури звання «народний аматорський колектив».

Інформація та фотоматеріали люб’язно надані методичним кабінетом районного Будинку культури м. Дергачі Харківської області

e-max.it: your social media marketing partner