Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

 

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

A+ R A-
Рейтинг статьи:
( 3 шт. )

ΙΙ Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»

E-mail Печать

 DSC 0093 copy copy copy copy

25-26 березня 2017 року Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва спільно з Громадською організацією «Харківська платформа розвитку культури і туризму» провели  ΙΙ Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»  у м. Харкові.

Фестиваль являє собою арт-вимір для презентації творчих ідей камерного характеру, знайомства з творчими досягненнями аматорських художньо-мистецьких колективів Харківської області. Це є своєрідний простір для обміну досвідом, співтворчості та професійного спілкування.

Особливо важливо те, що вже вдруге цей захід проводиться з ініціативи друзів і поціновувачів  вітчизняної  художньої самодіяльності, які ставлять собі за мету привернути увагу громадськості до непрофесійного аматорського мистецтва, його розвитку та підтримки, пошуку та підвищенню художнього рівня талановитих акторів і режисерів.

У плейлисті Фестивалю було заявлено близько 30 різноманітних цікавих арт-проектів. Автори цих проектів, а це 17 талановитих творчих колективів, протягом двох днів представляли широкий спектр художньої культури нашої області, від традиційного до сучасного театрального аматорського мистецтва.

DSC 0128

Цього року Фестиваль «Колібрі» зібрав і об’єднав понад 160 майстрів театрального жанру різної вікової категорії, від малечі до дорослих учасників, яким була надана поважна місія гідно представити свій рідний край, зокрема дев’ять районів (Балаклійський, Богодухівський, Дергачівський, Зачепилівський, Зміївський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський, Харківський) і два міста (Харків і Лозову). У порівнянні з минулорічними показниками, ця цифра збільшилася майже в два рази, що свідчить про зростання інтересу до Фестивалю.

DSC 0082 copy

Відмінністю фестивальної програми у цьому році стало також те, що організатори вирішили не обмежуватися виключно культурно-мистецькою діяльністю, а розширити стратегічні завдання цього заходу освітянською складовою. Вперше у рамках  Фестивалю «Колібрі» відбулися навчально-практичні заняття, а саме зустрічі з відомими й авторитетними діячами в галузі театрального мистецтва.

DSC 0282

Завдяки спільним зусиллям і безпосередній участі артистів з різних куточків Харківщини, організаторам Фестивалю вдалося створити дружню атмосферу невимушеного спілкування та душевного взаєморозуміння. Почесним гостем святкового заходу став Володимир Козлов, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, соліст Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка та провідний актор Харківського академічного театру музичної комедії, який неперевершено та щиро виконав декілька вокальних композицій, одну з яких присвятив мешканцям Балаклійського району, які напередодні відкриття Фестивалю постраждали в результаті трагічних подій, пов’язаних з вибухами на складі боєприпасів.

За свої старання та любов до театрального мистецтва усі без винятку учасники Фестивалю були винагороджені бурхливими оплесками вдячних глядачів і словами пошани від організаторів цього свята, а під час урочистої церемонії нагородження ще й отримали дипломи і подяки за участь та пам’ятні подарунки.

Успішними виступами та яскравою грою майстри й аматори народної творчості ще раз довели, що справжнє мистецтво – це дивовижна сила,  майже біле чаклунство, яке зближує людей усіх вікових  категорій  незалежно від національної та культурної приналежності.

e-max.it: your social media marketing partner