Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Відкритий фестиваль української культури «Витоки»

E-mail Печать

vutoki

8-9 червня 2019 року на Запоріжжі з метою збереження і популяризації нематеріальної культурної спадщини, пропагування української національної культури, налагодження культурних зв’язків та творчої співпраці колективів з різних областей України відбудеться відкритий фестиваль української культури «Витоки».

До участі у Фестивалі запрошуються: самодіяльні колективи (молодіжні фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні колективи, ансамблі народної пісні та побутового танцю, ансамблі народної музики), незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування; окремі виконавці; реконструктори українського традиційного одягу (поза конкурсом). Вікова категорія учасників від 18 років.

Витрати на відрядження учасників Фестивалю та супроводжуючих осіб (проїзд, проживання, харчування) забезпечують організації, що направляють, учасники чи спонсори.

Для участі у Фестивалі учасники подають заявку в електронному (сканована копія) або друкованому вигляді згідно з додатком та творчу характеристику колективу (виконавця), фото колективу у відповідних програмах виступу у костюмах та список учасників та осіб, що їх супроводжують (до двадцяти осіб), які надсилаються на поштову адресу комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради: пр. Соборний, 152, м. Запоріжжя, 69600 та електронну адресу: оспї@і.иа (із зазначенням у темі листа: «Витоки»). Заявки приймаються не пізніше ніж за три тижні до дати проведення Фестивалю.

Додаткову інформацію щодо участі у Фестивалі можна отримати за телефоном: (0612) 63-80-49.

З Положенням про Фестиваль можна ознайомитись за посиланням: http://zomc.org.ua/polozhennya-pro-konkursi-festivali/item/2824-polozhennya-pro-vidkrytyi-festyval-ukrainskoi-kultury-vytoky

e-max.it: your social media marketing partner