Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

9 may

A+ R A-
Рейтинг статьи:

Виставка живопису і графіки харківського художника Віктора Лисенка «Форма і образ»

E-mail Печать

 08042021 5 copy

З 8 по 24 квітня 2021 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися виставка живопису і графіки харківського художника Віктора Лисенка «Форма і образ». Експозиція виставки включає графічні і живописні твори різних років.

У творчому процесі Віктор Лисенко використовує свій власний аналітичний метод в малюнку та живопису. Через пошук, переосмислення і комбінацію основних елементів того чи іншого об’єкту автор намагається досліджувати різноманітні грані мистецтва і життя.

У живописних композиціях з образами людей і тварин художник експериментує з тональними та кольоровими плямами, трансформуючи та гармонізуючи їх в художню форму. А потім веде діалог з нею, розкриваючи і розвиваючи в ній свій образний ряд. Наслідками пошуків художньої форми у творчому процесі є і експерименти з матеріалами, які використовує автор (наприклад, акрил на старих шпалерах).

Художник поєднує метод спонтанності, інтуіції, і аналітичний підхід, які разом створюють дивовижний естетичний світ, наповнений великим розмаїттям образів, тем, мотивів і настроїв, з якими запрошуємо познайомитись всіх поціновувачів мистецтва!

Біографічна довідка:

Віктор Лисенко народився у 1981 році в Харкові. За фахом архітектор, навчався в Харківському будівельному технікумі, після – в ХНУГХ ім. О.М. Бекетова, був викладачем на кафедрі архітектурного проектування та рисунку в академії, і вів рисунок в ліцеї академії.

Заснував у 2009 році Майстерню аналітичного мистецтва та продовжує викладати академічний рисунок та живопис поза академією.

В 2011 році в Харкові відбулася перша персональна виставка робіт художника «ОНА: свет и цвет».

В 2012 році – перша виставка Майстерні Аналітичного Мистецтва в Харкові, в галереї «Костюринський провулок».

З 2006 року художник веде активну виставкову діяльність в Україні, Європі. Його картини та творчі методи відомі далеко за межами нашої країни. Наразі художник входить до складу Асоціації художників ARTE міста Братислави (Словакія).

Віктор Лисенко живе в Харкові, працює в Майстерні Аналітичного Мистецтва, де продовжує викладати образотворче мистецтво, передавати свій художній досвід, розкривати таємниці образотворення всім бажаючим.

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи); Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел.: (057) 705-15-50;

e - mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ; Сайт: http://www.xn--cultur-8nf.kh.ua/;

Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва; Telegram: https://t.me/oblgallerymc ;

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna;

Показать перевод

119

Охват (люди)

6

Взаимодействия

Продвигать публикацию

1Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Поделились: 1

Нравится

Комментировать

Поделиться

e-max.it: your social media marketing partner