Відкриття виставки «Погляд на традицію» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

Відкриття виставки «Погляд на традицію»

 

 

 

 

 

kichkina web copy copy copy copy17 січня у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відкрилась виставка декоративного розпису «Погляд на традицію».

 

Роботи, представлені на виставці, виконані харківською художницею Альоною Кічкіною. Ця виставка стала новою сторінкою у творчості художниці. В експозиції вперше представлені роботи за авторською технікою, яка є синтезом традиційних мистецтв. Крім того, можна побачити роботи, виконані на рисовому папері китайським живописом Гохуа та картини і предмети декоративного мистецтва, розписані петриківським розписом.

 

Церемонія відкриття розпочалася чудовою музикою Сергія Перепелиці - імпровізаційні композиції народної музики, виконані на гітарі, китайській, українській та індійській флейтах – все це створило святкову атмосферу.

 

Олена Булаєнко, керівник відділу дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва й виставкової діяльності, зауважила, що Альона Кічкіна в котрий раз підготувала для харків’ян прекрасну виставку  талановитих робіт, які дозволяють відвідувачам поглянути на споконвічні народні художні традиції, повернутися до вирію народної культури, яка є джерелом духовного збагачення.

 

Тамара Вакуленко, художник, засновниця Школи петриківського розпису, заслужений майстер народної творчості України та вчитель Альони Кічкіної у своєму виступі зазначила, що пишається працездатністю своєї талановитої учениці та побажала творчих успіхів і подальшого розвитку. Наталія Вітязь, харківська художниця, ще одна вчителька художниці, підкреслила високу майстерність представлених на виставці творів. Також привітальні слова прозвучали від друзів художниці. Людмила Лісунова виразила захоплення представленими роботами та побажала усіляких гараздів самій майстрині та її близьким. Сама  Альона Кічкіна подякувала Богові та долі за прекрасних вчителів, які допомогли їй розвинути талант, чоловіку за любов та допомогу, друзям за підтримку, а всім присутнім і майбутнім глядачам за увагу до її творчості.

 

Виставка чекає на відвідувачів до 1 лютого.

Виставки

Немає звітів для показу

Сховати сніг