Прес-конференція історико-культурного проекту «РОДОВІД» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження нематеріальної культурної спадщини та креативних індустрій

A+ R A-
Рейтинг статті:

Прес-конференція історико-культурного проекту «РОДОВІД»

 konkurs istor web

15 грудня 2015 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулась прес-конференція щодо історико-культурного проекту «РОДОВІД». В рамках проекту планується провести першу в Україні виставку «Древо роду». Це і популяризація генеалогічного історико-родовідного руху, а також можливість людей ознайомити громадськість зі своїми досягненнями в цій галузі адже частиною експозиції стануть кращі дослідницькі роботи школярів, зібрані в рамках конкурсу «Історія моєї родини», який стартував 1 грудня 2015 року.

На заході були присутні представники ЗМІ Харкова та області. Із привітальним словом виступила заступник директора КЗ ООМЦКМ з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи Любов Мякіннікова, яка розповіла про історію Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та його сьогоднішню діяльність. В ході прес-конференції виступив директор Харківського приватного музею міської садиби Андрій Парамонов, зазначивши, що історико-родовідний рух в Україні розвинений слабо. У той час, як у Росії, Європі та Америці подібні ініціативи підтримуються на державному рівні. У кожного другого жителя Сполучених Штатів є власне генеалогічне древо. Залучити українців до вивчення своїх коренів − мета конкурсу «Історія моєї родини».

Завідувач відділу інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва КЗ ООМЦКМ Оксана Бугайченко в ході прес-конференції подякувала Департаменту культури і туризму та Департаменту науки та освіти ХОДА за сприяння в організації заходу та інформуванні населення щодо проведення конкурсу. Також Оксана Григорівна разом з Андрієм Федоровичем роз’яснили, що конкурс планується провести за трьома номінаціями − «Фотографія на пам'ять», «Кращий сімейний архів» і «Сімейний літопис».

«Фотографія на пам'ять» − мається на увазі, що діти представлять одну або кілька сімейних фотографій, чим старше, тим краще. Приймаються і сучасні фотографії, в яких розповідається сімейна історія. Обов'язково до фотографії додається легенда. Дослідницька робота в номінації « Сімейний архів » повинна включати в себе документи , фотографії та особливі для сім'ї речі з історією про них. Остання номінація − це «Історія моєї родини», найголовніша і найцінніша. Оскільки включає в себе і фотографії, і сімейні архіви, і якісь дослідження, будь це книги, чи розповіді родичів, чи генеалогічні джерела, які зберігаються в архівах.

Взяти участь у конкурсі можуть школярі та студенти середньо-спеціальних навчальних закладів і коледжів, у віці від 12 до 18 років. Заявки приймаються до 30 січня 2016 року за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а готові роботи можна подати до 20 лютого 2016 року. Переможці отримають цінні подарунки.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62

Телефони для довідок:

Координатор − Бугайченко Оксана Григорівна, тел.: (066) 2262430;

Співорганізатор − Парамонов Андрій Федорович, тел.: (050) 4029636.

Фотогалерея: