Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Чернобыль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

kanantin

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Харківські «квітки» заспівали на «Фольк-music» про те, як «зацвіла у лузі лоза»

e-mail Друк

«Квітка» на «Фольк-music»

16 березня 2013 року народний вокальний ансамбль «Квітка» Дергачівського районного Будинку культури взяв участь у телевізійному проекті «Фольк-music» на каналі «Перший національний». На записі чергової програми проекту дівчата заспівали народну українську пісню «Зацвіла в лузі лоза». В ефірі їх виступ можна буде побачити в кінці квітня.

«Квітка» на «Фольк-music» «Фольк-music» - це один з популярніших телевізійних проектів каналу «Перший національний». У кожному випуску перед глядачами постають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків нашої країни. Учасники проекту нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів, або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

Творча група телевізійного проекту «Фольк-music» та її ведуча Народна артистка України Оксана Пекун запросили для участі у проекті Народний вокальний ансамбль «Квітка» з Харківщини. Колективу запропонували обробити народну пісню «Зацвіла в лузі лоза».

«Пісня дуже складна, в ній всього чотири рядки, - прокоментувала керівник ансамблю «Квітка» Наталя Бондаренко. – Наш аранжувальник Володимир Откидач зробив пісню складною за структурою, поліфонічною з трьома ритмічними переходами від більш повільного традиційного виконання до швидкого естрадного».

«Квітка» на «Фольк-music» Переспівати народну пісню у своїй інтерпретації – це не легка справа, бо фольклорна пісня є дуже специфічною за мелодією та текстом. До ефіру ансамбль готувався дуже ретельно.

Виступ Народного Вокального ансамблю «Квітка» на Першому Національному каналі України дуже сподобався організаторам, всі творці програми були настільки в захваті від почутого та побаченого, що навіть захотіли відзняти сюжет про фольклорні колективи Дергачівського району і показати його перед виступом «Квітки» у ефірі.

Крім того, в кінці року організаторами «Фольк-music» запланований фінальній концерт, в програму якого ввійдуть кращі пісні учасників проекту 2013 року, відібрані компетентним журі. В минулому році народний вокальний ансамбль «Квітка» був запрошений до Києва на запис новорічного підсумкового концерту, а в цьому тим паче є привід чекати на почесне запрошення.

e-max.it: your social media marketing partner