Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Чернобыль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

kanantin

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Гран-прі міжнародного конкурсу «Жива вода» отримав Аурел Малай з Молдови

e-mail Друк

Jiva voda11-14 квітня відбувся XVIII Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода-2013». Крім українців у ньому взяли участь конкурсанти з Росії, Білорусі, Молдови.

Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» проводиться з метою пропаганди пісенної творчості, виявлення талановитих аматорів з сільських районів, підвищення їх виконавської майстерності, для закріплення творчих стосунків районів областей України та країн ближнього зарубіжжя.

У цьогорічному конкурсі брали участь 67 виконавців (віком від 15 до 45 років), з них 40 солістів та 7 ансамблів естрадної пісні. Професійний рівень багатьох з них був дуже високим, то ж обрати переможців було непросто. Журі враховувало виконавську вокальну майстерність конкурсантів, їхню творчу індивідуальність, сценічну майстерність, артистизм, костюми, відповідність репертуару віковій категорії.

Гран-прі конкурсу дісталося Аурелу Малаю з Республіки Молдови (м. Нові Анєни).

Окрім визначення лауреатів конкурсу були присуджені також і спеціальні нагороди: диплом «За творчу індивідуальність» вручили Раї Мовсесян з Курської області (РФ), «надіями фестивалю» стали Вікторія Болд з Республіки Молдови та Аліна Перець з Краснокутського району Харківської області, «за відданість українській пісенній класиці» нагородили квартет «Рапсодію» (Вінницька область), а «за пропаганду пісенної класики» - Народний вокальний ансамбль «Дежавю» з Бєлгородської області (РФ).

У заключний фестивальний день, 14 квітня, відбувся Гала-концерт на базі Дергачівського районного Будинку культури. Також учасники фестивалю відвідали майстер-класи, завітали до центрального парку культури і відпочинку ім. Горького – у центр розваг «Харківський «Диснейленд», побували у музеї санаторію «Бермінводи», на екскурсії визначними місцями Дергачівщини, зустрілись з міським головою Дергачів Олександром Лисицьким, який вручив виконавцям цінні подарунки.

Список нагороджених

Склад журі

e-max.it: your social media marketing partner