КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Ізюмский вокальний ансамбль «М-Стиль» довів, що заслуговує на почесне звання «народного»

e-mail Друк

m-styleТворчий звіт вокального ансамблю «М-Стиль» на присвоєння звання «народного» відбувся 21 червня 2013 року на базі Палацу молоді та підлітків «Залізничник» в м. Ізюмі (керівник колективу Мітільова Людмила Сергіївна).

Колектив «М-Стиль» було створено у 2001 році. У квартеті – два хлопці і дві дівчини, а також є молодша група з 12 дітей віком від 8 до 15 років. Колектив також має любительське об'єднання, до складу якого входять випускники колективу та обдарована молодь (10 учасників), які також виступають на різноманітних заходах.

Людмила Мітільова закінчила Харківське училище культури за спеціальністю «народна художня творчість», кваліфікація – організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник аматорського хорового колективу. Вона багато уваги приділяє вихованню любові до пісні, розвитку творчих здібностей кожної дитини, формуванню духовної культури. Ії учні неодноразово ставали лауреатами вокальних конкурсів і фестивалів. Людмила Сергіївна була відзначена численними грамотами та подяками міського голови, Управління культури та Управління у справах сім'ї та молоді Ізюмської міської ради. Також вона є солісткою основного складу ансамблю «М-Стиль».

Звітний концерт розпочався з відеоряду фотографій творчого життя колективу. Членів обласної атестаційної комісії, що приймали творчий звіт колективу, привітали святковим караваєм. Квартет «М-Стиль» виконав пісню «Сохранив любов» (слова і музика А. Авад'єва).

Вокальний колектив «М –Стиль» показав різноманітну програму у виконанні квартету, дуету та соло. У звітному концерті прозвучав блок українських пісень, з яких дві – акапельні (слова А. Малишко, музика П. Майбороди «Пісня про рушник» і українська народна «Чом ти не прийшов» і попурі на теми українських пісень. Також квартет виконав відомі естрадні хіти «Безответно» з репертуару В. Меладзе і А. Приходько, «Две души» з репертуару групи «Асорті» і Є. Онишко, попурі з хітів 80-х років.

Дует у складі Максима Кондрат'єва та Андрія Мороки виконав пісню «Потому что нельзя» (слова М. Андреєва, музика І. Матвієнко). Пісня виконана з елементами театралізації за участі дівчат колективу.

Яскравими були виступи жіночого дуету у складі Людмили Мітільової та Юлії Зушенської. Пісні «Вечір» та «Козаченько» (слова і музика А. Мелех) були стилізовані з елементами джазових вокалізів та двоголосся. Також дует дівчат співав англійською мовою пісні із репертуару М. Кері «When you believe» та «Sir Duke» (слова і музика С. Уандер).

Учасники колективу показали високий рівень сольного співу. Юлія Зушенська виконала пісню італійською мовою з репертуару Georgia «Come saprei», Андрій Морока – пісні «Свет уходящего солнца» (слова і музика К. Меладзе) і «Кораблі» (слова і музика Д. Колдуна), Максим Кондрат'єв - пісню «Самолётик» (слова і музика А. Пряжникова), Людмила Мітільова - пісню із репертуару Т. Гвардцетелі «Посвящение женщине».

У концерті брали участь діти з колективу-супутника. Це були пісні «Я маленька Україна» (слова і музика С. Іванцова) у виконанні наймолодшої учасниці А. Колчанової, «Ой, у вишневому саду» (українська народна пісня) акапела виконано В. Орел. Також учасники молодшого складу колективу виконали пісні англійською мовою. Так пісню з репертуару С. Діон «I'm alive» виконала К. Кокарєва, а Н. Глуходід – пісню із репертуару Т.Тьорнер «Simply the best».

Дорослі учасники колективу «М-Стиль» разом з дітьми з колективу-супутника заспівали пісню «Музыка – это дивная страна». На сцену було випущено багато повітряних кульок, глядачі привітали учасників квітами.

Усі учасники колективу мають яскраві сценічні костюми, зокрема, українські. Репертуар, що вони виконували, відповідав їхньому віку. Солісти впевнено поводились на сцені.

Після концерту на сцену було запрошено членів атестаційної комісії Н.А. Плотнік та О.В. Слєпцову. Вони привітали усіх присутніх у залі глядачів та учасників колективу, висловили багато теплих слів. Було зауважено, що колектив «М-Стиль» є постійним учасником усіх міських свят, а також лауреатом багатьох конкурсів та фестивалів в інших містах.

Після концерту заслужена артистка України, солістка опери Харківського національного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка О.В. Слєпцова провела для учасників колективу майстер-клас зі сценічного дихання.

Члени атестаційної комісії рекомендували колегії Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації присвоїти вокальному ансамблю «М-Стиль» почесне звання «народного».

Члени обласної атестаційної комісії:

- Н.А. Плотнік – начальник відділу культури, мистецтва та навчальних закладів Харківської обласної державної адміністрації – голова комісії;

- Л.М. Мякіннікова – заступник директора з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи ООМЦКМ;

- О.В. Слєпцова – заслужена артистка України, солістка опери Харківського національного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка.

- Е.М.Чайка – завідувач відділу культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля ООМЦКМ.

- О.О. Бондар – провідний методист з вокально-хорового жанру ООМЦКМ.

Також на звітному концерті були присутні заступник Ізюмського міського голови з питань охорони здоров'я, освіти та соціального захисту населення О.М. Полях, в. о. начальника управління культури Ізюмської міської ради М.О. Коловоротна, методист управління культури, голова правління молодіжно-жіночої громадської організації Ізюмський центр культурних ініціатив Л.Є. Гришко.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг