КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Семінар для директорів районних будинків культури Харківської області відбувся у Дергачах

e-mail Друк


Семінар директорів районних будинків культури Харківської області 22 жовтня 2013 року відбувся у Дергачівському районі. У ході семінару його учасники обговорили роль районного будинку культури в інформаційно-методичному забезпеченні діяльності клубних установ, а також питання, пов'язані з проведенням атестації працівників клубних закладів, підготовкою до здачі звітності, наданням платних послуг населенню.

Дергачівський районний будинок культури оснащений необхідною технікою, запевнила учасників семінару директор Дергачівського районного будинку культури Наталія Бондаренко.

«У всіх фахівців РБК є персональні комп'ютери, кожний кабінет укомплектований оргтехнікою: сканери, ксерокси, багатофункціональні пристрої. Звукооператорська і відеооператорська оснащені професійною технікою для якісної роботи з аудіо і відео матеріалами, - розповіла Наталія Бондаренко.- Методичним кабінетом будинку культури розробляються і впроваджуються нові форми навчання культпрацівників села, а саме робота з документами, правильність їх оформлення, як в електронному, так і в друкованому вигляді; оформлення конкурсних робіт, які надаються культпрацівниками району на розгляд комісії конкурсів та фестивалів, які проводяться в РБК».

В рамках семінару директори районних будинків культури Харківської області також відвідали Полівський сільський клуб Дергачівського району.

«Цей сільський клуб є прикладом модернізованої установи для даної кількості жителів у даному населеному пункті», - підкреслив директор Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов.

За словами художнього керівника Полівського сільського клубу Світлани Марченко, в клубі працює 5 творчих колективів: «Фольклорний гурток «Полівчаночка», дорослий драматичний гурток «Джерело», дитячий драматичний «Джерельце», дитячий хореографічний гурток «Краля», а також гурток сольного співу.

«У цьому році наша робота спрямована на духовний розвиток 350 жителів села, - сказала вона.- Минулого року в клубі було відремонтовано фойє і замінено вікна в будівлі. У наступному році планується відремонтувати дах, зал для глядачів і сцену».

«Такі зустрічі на рівні керівників районних будинків культури ми почали проводити з весни цього року, і тепер вони будуть проходити систематично. Тому що нам необхідно частіше зустрічатися і разом обговорювати ті чи інші питання, що пов'язані з вашою роботою, - звернувся до керівників районних будинків культури директор Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов. – Хочу ще раз акцентувати вашу увагу на тому, що районні будинки культури є методичними центрами фактично для всіх закладів культури районного рівня. Президент України ставить завдання щодо модернізації мережі закладів культури. Районний будинок культури - це фактично найпотужніший культурний центр в районі, який є ретранслятором тих завдань, які ставляться на рівні області і держави. Питання, пов'язані із зміцненням матеріально-технічної бази, пошуком позабюджетних коштів лягають саме на керівників районних будинків культури».

Довідка. У Дергачівському районі працює 15 установ клубного типу: 5 - сільських будинків культури; 9 - сільських клубів; 1 - дитячий клуб «Орлятко». Вони закріплені за фахівцями РБК.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг