Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo ms ukr

Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

covid21

A+ R A-
Рейтинг статті:

Мороз Анатолій

e-mail Друк

Анатолій МорозАнатолій Мороз (нар. 1949 р.) почав малювати з малих літ. Найбільше враження на майбутнього художника справили найкращі зразки українського образотворчого мистецтва ще з юнацтва. Перша професійна виставка відбулася у 1977 році. Через благодійні фонди, з якими художник співпрацює, його роботи потрапляють за кордон і мають успіх у колекціонерів та галеристів. За останні роки у Анатолія Мороза відбулося кілька персональних виставок в Україні і за її межами. В картинах простежується захоплення умовно-декоративною манерою письма. У своїй творчості митець намагається поєднати традиції реалістичної школи зі здобутками художників-постімпресіоністів. Він захоплюється натюрмортом, пейзажем, портретом. Успішно працює і як вітражист.

«Анатолій Мороз створив ряд монументальних творів, але особливе місце в його творчості займає тема природи. Це той жанр, в якому розмаїття подарованого Богом світу розкривається за допомогою неповторного живопису митця з його світло-тіньовими переходами, колоритним багатством, тремтінням і пластичністю мазка.

Живопис майстра несе в собі величезний позитивний заряд життєствердної енергії. Майстер чудово відчуває колір, колорит, стан природи, відкриває для себе і для нас ту красу, яку звичне око не завжди помічає, поетичну красу рідного краю.

Живописні полотна Анатолія Мороза – яскраві, виразні – виконані на одному подиху, в кращих традиціях образотворчого мистецтва України. Це справжній гімн красі і величі української природи». 

 

Роботи автора:

Anatoliy Moroz pic1Anatoliy Moroz pic2Anatoliy Moroz pic6Anatoliy Moroz pic3Anatoliy Moroz pic5Anatoliy Moroz pic4

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг