Автори сучасного мистецтва | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-

Автори сучасного мистецтва

Рейтинг статті:

 

photo 2024 01 27 07 56 36
Ця дата сповнена особливим трагізмом та болем. За період Голокосту на території України нацистами було знищено майже 1,5 мільйона українських євреїв.

Однак український народ робив все можливе, щоб врятувати невинних. Десятки тисяч українців ціною свого життя переховували та рятували євреїв. Стали «Праведниками народів Світу», праведниками Яд Вашем за визначенням спеціальної комісіі Ізраїльського Національного меморіалу Катастрофи та Героїзму «Яд Вашем».

Голокост з давньогрецької перекладається як «всеспалення»: це переслідування та масове знищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. А ще це – всеспалення людяності, норм існування цивілізованого людства.
Винищення цілої нації здається неможливим у цивілізованому світі – абсолютним злом. Зараз це знову відбувається на нашій землі. Зупинимо рашизм – врятуємо світ!
Сьогодні ми ділимося відеопроєктом «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ-27 січня 2024 р.», створеним головним режисером Обласного Центру культури і мистецтва Олександром Савенко, монтаж – Ганна Кобець.

https://youtu.be/ElXWNqU7ktM

YouTube (https://youtu.be/ElXWNqU7ktM)
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ-27 січня 2024 р. Режисер Савенко О., Монтаж Кобець Г.

Рейтинг статті:

"Інклюзія - як мистецтво". Презентація спеціаліста в сфері інклюзії та творчості Іви Стішун

23122020

"Що таке інклюзивне мистецтво та які крітерії його визначають?" - це питання стало для слабочуючої кураторки соц-арт проєктів Іви Стішун внутрішнім камертоном та метою дослідження.

Тема інклюзії це суцільні питання, навіть саме слово інклюзія постійно викликає питання -" Що це?!."
А коли вона заходить на територію мистецтва, то виникає ще й купа парадоксів, протиріччя, виклики, а іноді навіть конфлікт інтересів.

Рейтинг статті:

"Коци: нове життя завдяки пандемії"

 kocarstvo

Кілька днів тому на офіційному сайті газети Кабінету Міністрів України "Урядовий кур'єр" у рубриці "Народні ремесла"  опубліковано статтю Володимира Галаура під назвою "Коци: нове життя завдяки пандемії".

Про відродження традиційного коцарства на Харківщині та вагомий внесок у цю справу співробітниці відділу дослідження нематеріальної культурної спадщини та креативних індустрій КЗ "Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва", спадкової коцарки Ірини Шегда читайте у оригіналі за посиланням: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/koci-nove-zhittya-zavdyaki-pandemiyi/

Рейтинг статті:
( 1 шт. )

"Майстерня культурних змін"

30729546 1786866884699067 6741324266291068928 n

18 квітня відбувся тренінг з отримання грантів "Майстерня культурних змін" для керівників закладів культури Харківської області. На тренінгу були присутні представники Сахновщинського, Валківського, Харківського, Золочівського, Первомайського, Чугуївського, Вовчанського, Балаклійського, Лозівського районів Харківського області, а також м. Чугуєва, Первомайського та Харкова. Тренінг було організовано за ініціативи КЗ "Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва" за організаційної підтримки КЗ "Балаклійській районний будинок культури" та україно-німецької платформи "Київський діалог" на базі Хабу соціальної активності "Студія 42".

Рейтинг статті:

"Можливості для культури"

photo 5977620755862631173 y

У рамках рубрики "Можливості для культури" раді поділитися з вами актуальною програмою грантів на проєкти зі збереження культурної спадщини!

Сторінка 1 з 186

Сховати крашанки