На своїй виставці художник Василь Ганоцький представить роздуми про події на зламі століть | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

На своїй виставці художник Василь Ганоцький представить роздуми про події на зламі століть

157Сьогодні, 7 жовтня о 16.00 у Харківському художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки "Василь Ганоцький – на зламі століть і епох", присвяченої 60-річчю з дня народження народного художника України, заслуженого діяча мистецтв України, відомого майстра портрету, пейзажу, натюрморту. Виставка носить ретроспективний характер.

Свої роздуми про сучасність та минуле, про щасливі зустрічі з талановитими людьми автор відобразив у полотнах 1980 – 2011-тих років. В основі творчого методу Василя Ганоцького лежить спостереження за натурою, її реалістичне віддзеркалення. На виставці можна побачити, як з часом поступово розширюється тематичний діапазон його творчості, як він постійно працює над збагаченням художніх засобів, як все гучніше стає його палітра.

Більшу частину експонованих полотен складають портрети, значна кількість серед них – портрети видатних діячів культури. Ці твори майстра вирізняються характерністю, вмінням відобразити ті риси персонажів, що визначені всім життям людини.

Персональна виставка Василя Ганоцького – лише частина доробку митця, вона несе естетичну насолоду шанувальникам його яскравого, світлого, щиросердного мистецтва.

Довідка. Василь Леонтійович Ганоцький народився 5 жовтня 1951 р. в Криму. Закінчивши Харківський художньо-промисловий інститут у 1979 р., він починає свою викладацьку діяльність працюючи асистентом на кафедрі малюнку і водночас занурюється у художнє життя Харкова. З 1980 р. брав активну участь у всесоюзних, республіканських та обласних виставках. У творах того часу він оспівує працелюбність та щирість народу, героїчне минуле часів Великої Вітчизняної війни. З 1983 р. він стає членом Національної спілки художників України, і вже понад тридцять років полотна Ганоцького з успіхом експонуються на всеукраїнських, зарубіжних та міжнародних виставках, чимало його творів є власністю мінкультури України, Дирекції виставок Національної спілки художників України, а також було придбано музеями, галереями та колекціонерами різних країн.