Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
01 22 1
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Звіт ансамблю народних інструментів «Весняночка» БК Зміївської ДРЕС, 22.04.2013

e-mail Друк

22 квітня 2013 року у Будинку культури Зміївської ДРЕС відбувся творчий звіт дитячого ансамблю народних інструментів «Весняночка» дитячої музичної школи селища Комсомольський Зміївського району. Керівник колективу Шабанова Таісія Олександрівна.

На творчому звіті була представлена концертна програма з трьох блоків і 17 номерів. Відкрив програму «Запорізький марш» Є. Адамцевича у виконанні повного складу ансамблю – 20 музикантів (з них 8 хлопців).

У першому блоці старша група ансамблю виконала «Веснянку» І.Шамо, «Метелицю» Г.Хоткевича (соло на бандурі у виконанні викладача школи О.Корнієнко), «Весільну польку» В.Попадюка (соло на сопілках Марії Золотко і Аліни Мороз). Дві українські народні пісні «Ой, за гаєм, гаєм» і «А я чорнява» у супроводі ансамблю виконали солістки - вокалісти Яна Трощій і Аліна Мороз.

Другий блок програми представляла молодша група ансамблю – 14 музикантів. Крім українських народних пісень, звучали твори В.Паніна, В.Попадюка, Л.Боккеріні («Менует»). Представлені були інструментальне тріо і соло на цимбалах у виконанні Ганни Коробка.

У третьому блоці старша група ансамблю представила «Віночок українських народних пісень» в обробці О.Буко, «Гопак» Д.Попічука, український народний танець «Гречаники» (соло на сопілці-прима Марія Золотко) і українську народну пісню «Ой, гоп, черевички» (солістка-вокалістка Аліна Мороз).

Усі члени атестаційної комісії відзначили гарний репертуар, високопрофесійне аранжування, належне, без зайвого хвилювання виконання. Комісія також відмітила рідкісний, «багатий» склад українських народних музичних інструментів, таких як бандура, кобза, бугай, цимбали, окаріни, сопілки та інші.

У представлених на розгляд журі матеріалах - чисельні нагороди, дипломи і грамоти переможців багатьох конкурсів і фестивалів в області, в Україні і за кордоном.

Зауваження комісії були відносно приміщення, де проходив творчий звіт, це - лекційна зала без сцени. Ведучі програми - діти - занадто поспішали, вільно, на свій розсуд, поводились з текстом. Учасники ансамблю не відчували важливості моменту, не було урочистості. Це пов'язано, мабуть, із тим, що виступ відбувався не у своєму приміщенні, без репетиції і обмежений час перебування у ньому.

Але не зважаючи на зроблені зауваження, комісія одностайно визначила, що колектив ансамблю народних інструментів «Весняночка» Комсомольської ДМШ Зміївського району з його репертуаром, його культурно-просвітницькою концертною діяльністю і перемогами, що відповідає Положенню про «народний» («зразковий») колектив, буде рекомендований колегії Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації на присвоєння почесного звання «Зразковий».

Звіт приймала обласна атестаційна комісія у складі :

1. Мякіннікова Любов Миколаївна – заступник директора з культурно - просвітницької та творчої роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заступник голови атестаційної комісії;

Члени комісії:

2. Стецюк Валенктина Олексіївна - головний спеціаліст відділу культури мистецтв та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації;

3. Чайка Ельвіра Миколаївна - завідувач відділу культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля Обласного організаційно - методичного центру культури і мистецтва, секретар комісії,

а також фахівець з народних інструментів, консультант, керівник ансамблю народних інструментів «Ярмарок» Обласного організаційно методичного центру культури і мистецтва Гейко Володимир Володимирович.

e-max.it: your social media marketing partner