КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Галерея "АВЕК"

e-mail Друк

Адреса: м. Харків, вул. Сумська, 70, міський благодійний фонд «АВЕК»
тел. +38 (057) 759-98-24
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.feldmanfund.org, www.feldmancollection.org

 Сайт: http://www.platinumplaza.com.ua
Прес-служба +38 057 719 24 34
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Приватна установа

Галерея "АВЕК" сьогодні - це найбільша приватна галерея в місті, на базі якої проводяться художні виставки, і єдина галерея, яка проводить виставки художників зі світовим ім'ям.
У галереї «АВЕК» постійно проходять виставки робіт кращих майстрів України, всесвітньо визнаних діячів мистецтва, а також пов'язані з ними зустрічі та семінари. З моменту заснування галерею «АВЕК» відвідало понад мільйон осіб.
Завдання галереї - збереження і примноження культурної спадщини Україні, допомога музеям і вченим, підтримка розвитку культури.
У всьому світі приватні колекції доступні і відкриті для фахівців та широкої публіки і виконують культурну, наукову, освітню та просвітницьку функції. Нарешті, приватні колекції стають базою для створення музеїв світового рівня.
У планах групи створення в Україні приватного музею східного і західного мистецтва, інтегрованого в недержавну частини Музейного фонду України. Йдеться про створення сучасного арт-комплексу з виставковими залами, науковими лабораторіями та школами, музею відкритого і доступного для всіх бажаючих вивчати приватні колекції.
Перший крок до цього зробили сьогодні, створивши інформаційний ресурс з детальною інформацією про предмети колекцій, надзвичайних по красі та вагомих за своєю культурної значущості.
Поряд з основними напрямками діяльності The Feldman Collection Існує кілька проектів, які реалізуються в даний час спільно з Міжнародним благодійним фондом «Фонд Олександра Фельдмана» і газетою «Время». У співпраці з МБФ «Фонд Олександра Фельдмана» здійснюється підтримка українських державних музеїв та наукових археологічних експедицій. У партнерстві з газетою «Время» почав реалізуватися проект «Час-арт», що має інформаційно-просвітницьку спрямованість.
Feldman Family Museum.
В рамках Feldman Family Museum об'єднані пам'ятники історії та культури Заходу і Сходу, які Олександр Фельдман збирав протягом майже двох десятиліть. Feldman Family Museum включає три колекції, розділені по ряду критеріїв на 14 розділів. В даний час в них налічується понад 2,6 тис. предметів, що відображають історію розвитку різних видів європейського та східного образотворчого, декоративно-прикладного, збройового мистецтва протягом п'яти століть.
Всі колекції, що входять в Feldman Family Museum, знаходяться в стані активного поповнення та вивчення, в їх рамках відкриваються нові розділи та напрямки. 
Колекція західного мистецтва включає понад 520 творів живопису, графіки та скульптури, а також деяких видів декоративно-прикладного мистецтва різних країн Європи. Хронологічні рамки колекції - XIX-XX вв. В даний час у віртуальному музеї Feldman Family Museum представлені три розділи цієї колекції - «Живопис» (розділ 10), «Графіка» (розділ 11) і «Скульптура» (розділ 12), в яких на даний момент налічується більше 200 предметів.
Колекція східного мистецтва налічує понад 620 творів декоративно-прикладного мистецтва різних країн Західної, Південної, Південно-Східної та Східної Азії. Хронологічні рамки цієї колекції - XIV-XX ст. У віртуальному музеї представлені чотири її розділи - «Ювелірне мистецтво Сходу» (розділ 20), «Мініатюрна пластика Японії» (розділ 21), «Декоративно-прикладне мистецтво Японії» (розділ 22) і «Декоративно-прикладне мистецтво Індонезії» (розділ 23 ), в яких в даний час числиться майже 500 предметів.
Колекція збройового мистецтва включає майже 860 зразків старовинної холодної зброї і бойового спорядження різних народів Сходу і Заходу. В окремі розділи виділено холодна зброя Росії (розділ 32) і Кавказу (розділ 33). Хронологічні рамки цієї колекції - XIV-XX ст. У віртуальному музеї Feldman Family Museum на даний момент представлені два найбільш вивчених на даний момент розділу - «Холодна зброя Сходу» (розділ 30) і «Холодна зброя Європи» (розділ 31), в яких налічується більше 630 предметів.
Багато предметів, представлені на сайті Feldman Family Museum http://www.feldmancollection.org/ru/collection/, мають велику історичну, наукову, художню чи культурну цінність, відносяться до категорії рідкісних і унікальних екземплярів. Такі предмети мають спеціальні позначення і, крім того, винесені в окремий «зал» віртуального музею з тим, щоб відвідувач міг без особливих зусиль скласти уявлення про всі перлини колекцій, зібраних Олександром Фельдманом.
Стратегія Feldman Family Museum грунтується на принципах відкритості та доступності. Олександр Фельдман одним з перших пішов по шляху інтеграції своїх колекцій в наукове і соціокультурний простір Україна, перетворення їх у частину національного культурного надбання нашої країни. Результатом реалізації цього проекту буде створення в Україні приватного музею Feldman Family Museum - багатопрофільного арт-комплексу, який об'єднає в собі виставковий, науково-дослідний та освітні центри.
В рамках Feldman Family Museum здійснюється програма розвитку співробітництва з експертним співтовариством Україні та інших країн. Для вивчення колекцій, видання альбомів і каталогів, підготовки публікацій та виставок залучаються відомі вітчизняні та зарубіжні фахівці. Завдяки виставкам, каталогам, публікацій, а тепер і віртуального музею з предметами з колекцій Олександра Фельдмана вже сьогодні познайомляться тисячі цінителів мистецтва як в нашій країні, так і за її межами.

e-max.it: your social media marketing partner