КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Відкритий фестиваль традиційної народної культури “Кроковеє коло” для дітей та молоді

e-mail Друк

 kk18 3 web copy copy copy copy copy

 

XVІI ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

 Запрошуємо дітей та молодь до участі у масштабних творчих змаганнях XVII Відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло», що пройдуть у м. Харкові впродовж весни.

З 18 березня до 13 травня 2018 року триватимуть фестивальні заходи: конкурс художніх ремесл (18 березня), творчі змагання колективів та солістів (25 березня), заключна виставка робіт юних майстрів та науково-практична конференція (29 березня), гала-концерт переможців (13 травня).

Також звертаємо Вашу увагу, що цього року впроваджена нова конкурсна номінація – «Слобожанські оповідки» (казки, легенди, перекази в прозі, які були записані на території Слобідської України), конкурс відбудеться 25 березня.

Організаторами заходу є КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» та ГО «Спілка етнографів та фольклористів м. Харкова» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. Партнери – Харківська державна академія дизайну та мистецтв і Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького.

Умови та порядок проведення фестивалю зазначені в Положенні.

 

Члени журі.

Положення та форми заявок.

 


 

2016

 XV Фестиваль “Кроковеє коло” 

Протягом березня-травня 2016 року Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва спільно з громадською організацією “Спілка етнологів та фольклористів міста Харкова” за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації проводили ХV Відкритий фестиваль традиційної народної культури “Кроковеє коло” для дітей та молоді.

Фестиваль “Кроковеє коло” – унікальний для регіону і широко знаний за його межами щорічний проект, націлений на вивчення, збереження та відновлення в дитячому та молодіжному середовищі пісенно-обрядових традицій і народних художніх ремесел, а також активізацію науково-дослідницької роботи в цих напрямках. З 2000 року у фестивальних заходах взяли участь понад 5 тисяч школярів і студентів віком від 7 до 20 років. Програма фестивалю традиційно включає дитячу науково-практичну конференцію, змагання юних майстрів в 11 видах традиційних художніх ремесел, конкурси фольклорно-етнографічних дійств, автентичного сольного та гуртового співу, а також заключні гала-концерт переможців і виставку майстрів-учасників.

Висвітлення ХV Відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» на нашому сайті

Члени журі

Фотозвіт з фестивалю «Кроковеє коло» 2016 р.

Відео з фестивалю «Кроковеє коло» 2016

Положення  та форми заявок.

 


XIV фестиваль "Кроковеє коло" - шанс для творчого самовираження дітей та молоді!

af4 5З 15 березня по 11 травня 2015 року Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, спільно з громадською організацією «Спілка етнологів та фольклористів міста Харкова», за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації, провів ХІV Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді.

Даний фестиваль – унікальний для регіону і широко знаний за його межами проект, націлений на вивчення, збереження та відновлення в дитячому та молодіжному середовищі пісенно-обрядових традицій і народних художніх ремесел, а також активізацію науково-дослідницької роботи в цих напрямках. З часу заснування фестивалю в 2000 році участь у його заходах взяли понад 5 тисяч школярів і студентів віком від 7 до 20 років. Програма фестивалю традиційно включає дитячу науково-практичну конференцію, змагання юних майстрів у 10 видах традиційних художніх ремесел, конкурси фольклорно-етнографічних програм, автентичного сольного та гуртового співу, а також заключні гала-концерт переможців і виставку майстрів-учасників.

У 2015 році участь у фестивальних заходах взяли представники 18 районів та 2 міст обласного підпорядкування Харківської області та м. Харкова – усього близько 400 осіб:

учасники 23 фольклорних гуртів, 24 соліста з 13 районів, міст області та м. Харкова;

20 учасників народознавчої конференції;

100 юних майстрів з 14 районів та 2 міст обласного підпорядкування та  9 закладів м. Харкова.

 

 

 

 

 

Члени журі фестивалю

Положення та форми заявок

Висвітлення подій фестивалю на нашому сайті

Висвітлення фестивалю у ЗМІ

Фото

Відео

 

 Новая афишаХІІІ Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді - 24 березня - 7 квітня 2013 року

Спілка етнологів та фольклористів міста Харкова за підтримки Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації з 24 березня по 7 квітня 2013 року планують проведення ХІІІ Відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді.

Фестиваль проводиться з метою залучення дітей та молоді Харківської області та м. Харкова до активної дослідницької і виконавської діяльності по відродженню, збереженню та впровадженню в життя народних звичаїв, обрядів, традицій рідного краю. Програма фестивалю включає: науково-практичну конференцію, творчі змагання, гала-концерт та заключну виставку робіт юних майстрів традиційних художніх ремесел у терміни, викладені в Положенні.

Додаток – Положення фестивалю та форми заявок.

Висвітлення подій фестивалю на нашому сайті

Висвітлення фестивалю у ЗМІ

 

 

 

 

 


 Кроковое колоХІІ Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді - 24-25 березня 2012 року

Відкриття ХІІ фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло», який щорічно проводиться Спілкою етнологів та фольклористів міста Харкова за підтримки управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації, відбулося 23 березня у Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури та мистецтва. 

Інформаційний лист

Програма фестивалю

Умови проведення наукової конференції та конкурсних програм

Висвітлення фестивалю на нашому сайті

Висвітлення подій фестивалю у ЗМІ

Фото

Відео

e-max.it: your social media marketing partner