Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Виставка скульптури Катіба Мамедова «Весняне натхнення», 26 березня - 11 квітня 2015 рок

e-mail Друк

afishaMavedovЗ 26 березня по 11 квітня 2015 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного центру культури і мистецтва експонуватиметься персональна виставка скульптури Катіба Мамедова «Весняне натхнення». Вишуканість форми та глибина змісту творів майстра покликані підкреслити важливість миру та гармонії у світі на передодні Великодня.

Урочисте відкриття виставки 26 березня о 17.00.

Творчість Катіба Мамедова базується на багатовікових основах мистецтва для якого час – це безупинний шлях нових етапів актуалізації. Тонке переплетення етнічних традицій, унікального особистого світовідчуття та міцної реалістичної школи сформувало характерну для автора образність, його власний метод розмови через пластику.

Реалістичні форми межують з виразними трансформуючимися сюрреалістичними фігурами, що підкреслює постійну мінливість світу та глядацького сприйняття. Незмінним лишається те, що творчість Катіба Мамедова це погляд художника у вічність, намагання передати у формі та художніх символах динаміку буття. Скульптор часто звертається до образу вічної жіночності в якій сконцентрована гармонія світопорядку.

Катіб Мамедов робить свій вклад у духовне відродження України, яка стала для нього другою Батьківщиною. Твори, що увійшли до експозиції відсилають глядача до точки перетинання історії та досвіду світових традицій з сучасною українською культурою.

Довідка: Катіб Мамедов народився у мальовничому куточку Азербайджану поблизу м. Гянджа. Закінчив Харківський художньо - промисловий інститут, факультет скульптури. З 1993 - викладач Харківського художньо - промислового інституту кафедри скульптури (нині Харківська державна академія дизайну та мистецтв). Член Спілки художників України з 1997 р. Автор численних пам'яток, скульптурних композицій, більшість з яких знаходиться у м. Харкові та області. У 2008 році присвоєно почесне звання «Заслужений художник України».

Віртуальна галерея

текст про відкриття виставки 

e-max.it: your social media marketing partner