КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Про нормативи забезпечення населення клубними закладами

e-mail Друк

Постанова Кабінету Міністрів України №1775 від 12.11.1998 р.

З метою оптимізації функціонування мережі клубних закладів і забезпечення конституційних прав громадян на задоволення їх культурних потреб Кабінет Міністрів постановляє :

1. Схвалити розроблені Міністерством культури і мистецтв та погоджені з Міністерством економіки і Міністерством фінансів нормативи забезпечення населення клубними закладами
( додаються).

2. Рекомендувати Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласним та Севастопольській міській державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування врахувати під час розроблення програм соціально-економічного та культурного розвитку нормативи забезпечення населення клубними закладами, схвалені цією постановою.

3. Раді міністрів АРК, обласним та Севастопольській міській державним адміністраціям скласти ( за районами) переліки клубних закладів, що забезпечують надання населенню культурно – дозвіллєвих послуг, для внесення цих закладів до реєстру неприбуткових організацій.

Прем,єр Міністр України В.Пустовойтенко

НОРМАТИВИ
забезпечення населення клубними закладами

До 500 чоловік 100 – 150 місць
Від 500 до 1000 чоловік 150 - 200 місць

Кількість місць на кожну тисячу жителів

Від 1 тис. до 3 тис. чоловік 150 місць на 1 тисячу жителів
Від 1 тис. до 10 тис. чоловік 100 місць
Від 10 тис. до 20 тис. чоловік 70 місць
Від 20 тис. до 50 тис. чоловік 50 місць
Від 50 тис. до 100 тис. 30 місць
Від 100 тис. до 250 тис. чоловік 25 місць
Від 250 тис. до 500 тис. чоловік 20 місць
Понад 500 тис. чоловік 10 місць

Примітки. 1.
1. На території кожної сільської, селищної, міської ради має функціонувати як мінімум один ( базовий) клубний заклад. Кількість місць у ньому визначається відповідно до сумарної чисельності населення всіх населених пунктів, що знаходяться на території ради та наведено нормативу.

2. У населених пунктах з кількістю жителів до 200 чоловік запроваджується культурне обслуговування жителів базовим або найближчим клубним закладом.

3. У населених пунктах з кількістю жителів понад 200 чоловік, розташованих далі ніж 5 км від базового ( найближчого) клубного закладу, має діяти свій клубний заклад.

4. У кожному районі діє районний будинок культури з методичною службою.

5. У кожному обласному центрі функціонує обласний центр ( будинок) народної творчості як науково – дослідний, координаційний, методичний центр або інший клубний заклад з аналогічними функціями.

6. До закладів клубного типу належать сільські, селищні, міські, районні, обласні будинки і палаци культури, народні дома, клуби технічної та художньої творчості, клуби – бібліотеки, центри дозвілля, клуби – кафе, культурно – спортивні центри тощо.

7. Ці нормативи запроваджуються як орієнтовний напрям організації системи культурного обслуговування населення міст, селищ, сіл та не обмежують ініціативи місцевих державних адм

e-max.it: your social media marketing partner