Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Харків отримав Всеросійську премію «Грані театру мас» за етнофестиваль „Печенізьке поле”

e-mail Друк

knotok grani teatra 2Гарна новина надійшла до Харкова з Москви: управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Творче об'єднання «Новий Формат» стали володарями Всеросійської професійної премії «Грані театру мас». Цю нагороду отримано у номінації „Краще національне свято" за проведення 10-го ювілейного етнофестивалю „Печенізьке поле 2011".

Ця професійна премія Росії щорічно вручається за творчі досягнення в області масових форм театрального мистецтва. Вона була заснована у 2005 році Спілкою театральних діячів Російської Федерації та Комітетом громадських зв'язків Уряду Москви за підтримки Міністерства культури Російської Федерації.

Тепер в списку кращих культурних програм, зазначених цією престижною премією, в номінації «Краще національне свято», і етнічно-мистецький фестиваль «Печенізьке поле 2011» (головний режисер свята - заслужений працівник культури України, Олександр Бінус).

Номінантам вручено Сертифікат лауреата, статуетка і нагрудний знак.

У номінації «Кращий художник-постановник Театру мас» Дипломом нагороджена художник-постановник фестивалю Ядвіга Косьміна.

VI Церемонія вручення Всеросійської премії «Грані Театру мас» за досягнення в області масових форм театрального мистецтва за 2011 рік відбулася 20 травня у м. Москві.

Нагадаємо, що раніше, наприкінці квітня 2012 року 10-й етнофестиваль «Печенізьке поле-2011» було відзначено дипломом Міжнародного конкурсу Ukrainian Event Awards у категорії «Кращий корпоративний захід». 23 квітня у м. Києві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів і переможців відкритої інтернаціональної премії Ukrainian Event Awards. Ця премія - перший в Україні незалежний профільний event-конкурс, в ході якого оцінюється робота організаторів спеціальних заходів, і відзначаються знакові події року міжнародного і національного масштабу.

Вже розпочалась підготовка до наступного фестивалю «Печенізьке поле - 2012», який заплановано проводити 15 вересня у смт. Печеніги, на лівому березі Печенізького водосховища.

e-max.it: your social media marketing partner