Родзинки «Печенізького поля»: концерти «ТІК» і «Скрябін», зйомки «Караоке на майдані» та шоу силачів | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Родзинки «Печенізького поля»: концерти «ТІК» і «Скрябін», зйомки «Караоке на майдані» та шоу силачів

ЭМБЛЕМА2012Незважаючи на те, що минулорічний етнофестиваль «Печенізьке поле» був ювілейним, і на нього було акумульовано максимальну кількість ресурсів, в цьому році фестивальна програма обіцяє бути нітрохи не гірше, і багато в чому вона буде оновленою. Як розповів головний режисер фестивалю Олександр Бінус, гостей чекає маса сюрпризів: унікальний світломузичний фонтан на відкритій водоймі, зйомки програми "Караоке на майдані", можливість поборотися з Василем Вірастюком, повболівати на поросячих перегонах, та й, звичайно ж, потрапити на концерт найпопулярніших зірок української естради.

Олександр Бінус підкреслив, що в цьому році на фестивалі нова дислокація майданчиків і новий дизайн.

«Залишили лише торішню сцену у вигляді човна, щоб не витрачати зайві гроші, та й вона дуже вже гарна - відповідає ідеї фестивалю, - розповідає режисер. - Але ось весь антураж головної сцени буде іншим: задник і портали будуть зроблені зі світлодіодних екранів, за допомогою яких буде створений такий ефект, щоб сцена не перекривала водоймище, а виглядало, ніби човен знаходиться на тлі водойми».

Ще одне водне диво привезуть на «Печенізьке поле» москвичі: прямо на водній гладі Печенізького водосховища буде створений світломузичний фонтан.

«Це унікальне суперсучасне обладнання, яке представники московської фірми поки випробували лише один раз у Підмосков'ї, а після нас вони їдуть до Владивостоку, де влаштують подібне шоу в океані, - розповідає Олександр Бінус. - Це дуже гарне видовище. У нас шоу буде включати композиції українських композиторів - в стилі фестивалю. Довжина фонтана буде приблизно 60-70 метрів, висота - до 25 метрів».

Ще однією родзинкою фестивалю стане те, що буде відбуватися на майданчику «Козацька сила», де з 15.30 15 вересня відбуватимуться змагання за участю знаменитого силача Василя Вірастюка, а також його колег з України, трьох країн ближнього зарубіжжя, зокрема, з Польщі. Вони готові продемонструвати свою силу у фольклорному стилі: будуть піднімати вози, великі колоди. Всі учасники будуть в національних костюмах своїх регіонів. У деяких конкурсах силачів можна буде взяти участь всім бажаючим.

Цікава програма очікує і на маленьких відвідувачів фестивалю, зокрема, їх чекає смачний майстер-клас з виготовлення шоколадних сувенірів з фестивальною символікою.

Вперше на фестивалі на «Співочому майданчику» відбудеться конкурс баяністів та гармоністів. Більше півсотні музикантів з усієї Харківської області будуть з'ясовувати, хто з них найбільш задерикуватіший та віртуозний. А ось свої вокальні здібності зможуть продемонструвати усі бажаючі. На «Печенізьке поле» приїде Ігор Кондратюк, щоб зняти черговий випуск програми цього популярного телешоу. Причому, зйомки проходитимуть у два етапи: у першому зможуть взяти участь представники фольклорних колективів Харківщини (і цей запис програми можна буде побачити на СТБ вже у найближчу неділю після фестивалю), а в другому заході зможуть взяти участь всі охочі (і більш повна версія програми вийде ще через тиждень).

Серед зіркових учасників фестивалю - гурт «Асканія Нова», фіналістка телешоу «Голос країни 2» Іларія, групи "Рвані міха", «Mad Heads XL», шоу барабанщиків «Rhythmmen», фіналістка телешоу і конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля" Марія Яремчук , гурти "ТІК" та "Скрябін". До речі, ведучим гала-концерту буде знаменитий співак та шоумен Кузьма.

Олександр Бінус нагадав, що минулорічний фестиваль «Печенізьке поле» був відзначений премією московського конкурсу як краще національне свято.

Ознайомитися зі схемою розташування фестивальних майданчиків та програмою фестивалю можна на сторінці "Печенізького поля".