Покотилівську дитячу бібліотеку відремонтували та підключили до інтернету | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Покотилівську дитячу бібліотеку відремонтували та підключили до інтернету

3 грудня 2014 року у селищі Покотилівка Харківського району відбулася знаменна подія: після капітального ремонту гостинно відкрила свої двері для відвідувачів філія №3 дитячої бібліотеки. Відтепер заклад став не лише більш комфортним, а ще й сучасним: підключення до мережі інтернету дозволить значно розширити спектр послуг.

Доступ - всім, без обмежень!Під час капремонту у приміщенні дитячої бібліотеки повністю замінили систему електропостачання, водопровід, каналізацію, опалення, провели косметичний ремонт, зробивши зали бібліотеки сучасними та затишними. Окрім реконструкції, філіал отримав 3 нових комп'ютери та підключення до «всесвітнього павутиння». При реконструкції також подбали про осіб з обмеженими можливостями: для інвалідів-колясочників встановили пандус, який набагато спростить їх шлях до нових знань. Таке перевтілення філії стало можливим у рамках програми розвитку бібліотечної системи у Харківському районі у 2013- 2014 роках.

Філію було відкрито у 1946 році, з того часу через неї пройшло не одно покоління дітей Покотилівки. Не втрачала вона своєї популярності навіть у найскрутніші періоди: читачі йшли сюди попри застарілі комунікації, обшарпані стіни та підлогу. Годі й казати, навіть у наш час сучасних інформаційних технологій, коли майже все можна знайти у всесвітній мережі, лише постійних читачів нараховується майже 750 осіб. Бібліотечний фонд налічує біля 12 тисяч примірників, що максимально може задовольнити потреби читачів.

До ремонту...«Попри всі складності ми намагалися розвиватися, не стояти на місці. Щорічно поповнювали фонди, намагалися втримати колектив, проводили цікаві заходи, - підкреслила керівник закладу Анжеліка Гога. – У стінах філії регулярно проходять вечори пам'яті, лекції на тему історії рідного краю, інтелектуальні конкурси та книжкові виставки. Саме зараз у закладі проходить музейна виставка рідкісних книг 30-40-х років ХХ століття. А завдяки проведеному оновленню, на базі філіалу бібліотеки буде організовано «Клуб молодих мам», де батьки зможуть отримати всю потрібну інформацію від лікарів, педагогів та психологів стосовно оздоровлення та виховання дитини».

До речі, як підкреслив голова районної держадміністрації Юрій Шпарга, не кожен район може похвалитися подібним закладом.

«У наш складний час, коли є великі фінансові труднощі, приділяти увагу культурі стає все важче, тому відкривати такий заклад дуже приємно, - зазначив очільник районної ради Михайло Третяк. – Будемо намагатися допомагати культурі і надалі. Наприклад, у нас є плани відкрити ще одну велику бібліотеку в районі».

...І після!

Перерізання стрічкиПочесне право перерізати стрічку на вході до оновленого закладу надали голові РДА Юрію Шпаразі, очільнику райради Михайлу Третяку та представниці юного покоління читачів, для яких власне и зроблена вся ця робота.