КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar zbirka
kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Театральний колектив «Сучасник» підтвердив звання «народний аматорський колектив»

e-mail Друк

suchasnik

     28 березня 2015 року на головній сцені Палацу культури «Хімік» м. Первомайський відбувся творчий звіт театру «Сучасник» під керівництвом Денисової Наталії Петрівни на підтвердження звання «народний аматорський колектив». Заснований у 1992 році й до сьогодні, згуртований ансамбль майстрів художнього слова і сценічного перевтілення продовжує охоче тішити найвибагливішу публіку можливістю бути присутніми при народженні повноцінних театралізованих перлин, які споріднюють красиві поетичні слова, гармонічний музичний лад, зворушливі історії.

     На перегляді одного з останніх художніх доробків «Сучасника» були присутні авторитетні члени обласної атестаційної комісії, а саме: Мякіннікова Любов Миколаївна  – заступник директора з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заступник голови атестаційної комісії; Басанець Тамара Олексіївна – голова комісії видовищно-театралізованих заходів Харківського училища культури; Савенко Олександр Вікторович – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки журналістів України, головний режисер Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

     У цей відповідальний день у концертному залі ДК «Хімік» зібралися справжні поціновувачі театрального мистецтва, які вітали щирими посмішками, привітними аплодисментами дебютну виставу «Как жить?» за п'єсою Миколи Ердмана «Мандат». Обрана режисером-постановником
Н. П. Денисовою в якості драматургічного матеріалу для звітної вистави п'єса була задумана автором як гостра сатира і написана ще у 1924 році, але й сьогодні питання «Як жити?» не втрачає своєї актуальності.

     Про виставу театру «Сучасник» можна сказати, що все написане радянським драматургом втілено у сценічний витвір з ретельно вивіреною точністю і пунктуальністю. Це відчувається з першого мізанкадра дійства – хронікальні зйомки сінематографа 20-х років, до речі, вдало використані у якості увертюри-пролога, мають характерні звучання тріскоту старого кінопроектора. Присмак епохи посилив звуковий супровід роялю у виконанні музиканта-тапера Артема Анікіна, який являє собою додаткову дійову особу.
Увесь акторський склад вистави продемонстрував рідкісний приклад спорідненості і колективної ансамблевої гри – вершинного досягнення кожного професійного театрального колективу.

     Приємне враження залишило і явище, наявне в цьому театрі – це спадкоємність поколінь. Окремо слід відзначити безсумнівний успіх, спільну мистецьку перемогу художньо-постановчої частини в особі сценографа Г. Рябчука, художника В. Номеровського, хореографа І. Андрєєва, композитора В.Чередника, реквізиторів Ф. Йолкіна, С. Чубенко та ін.

     Талановита гра акторів не залишила нікого байдужим у глядацькій залі, що неодноразово підтверджували оплесками завзяті театрали і прихильники цього художнього об'єднання. Творчий звіт став переконливим підтвердженням беззаперечного зростання виконавської майстерності та сценічної культури театрального колективу «Сучасник». Це спостереження засвідчив  начальник відділу культури і туризму м. Первомайський Судженко Володимир Володимирович і директор ПК «Хімік» Троцко Олександр Олексійович, які передали Н. П. Денисовій почесні грамоти від виконавчого комітету Первомайської міської ради  та міського Палацу культури зі словами подяки за невтомний труд і наполегливість, терпіння та мистецький хист, спроможність сформувати цілісний художній організм однодумців з різних творчих індивідуальностей. Чимало приємних слів було адресовано усім причетним до розгорнутого на сцені дійства від поважної атестаційної комісії.  Так, О. В. Савенко привітав колектив і керівника з успішним виступом і побажав подальших артистичних успіхів і вдячних глядачів.

     Творчий звіт театру «Сучасник» продемонстрував належну професійну підготовку його учасників, їх плідну працю та стабільні результати, сумлінне відношення до творчого процесу, гідний рівень підвищення акторської майстерності, що відповідає вимогам «Положення про «народний» (зразковий) аматорський колектив». На підставі наданих високих оцінок переглянутої сценічної вистави, поважні члени атестаційної комісії виразили готовність рекомендувати колегії Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації розглянути питання щодо підтвердження театру «Сучасник» ПК «Хімік» м. Первомайський почесного звання «народний аматорський колектив».

Матеріал представлений за інформацією міського відділу культури та туризму м. Первомайський

Джерело: http://kyltyra.com.ua/tvorcheskij-otchet-narodnogo-teatra-suchasnik

e-max.it: your social media marketing partner