КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


afisha 00
 
Sunny art fest
 
kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Лекція на тему: «Теорія голографічного всесвіту» з циклу лекцій «Україна невідома»

e-mail Друк

 DSC 0047

14 січня 2016 року у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася науково-популярна лекція на тему: «Теорія голографічного всесвіту» з циклу лекцій «Україна невідома». Лектори: А.В. Козка і В.П. Тітар.

"Вперше в науковому світі Заходу теорія про всесвіт як голограми (ілюзорності світу) народилася у фізика Лондонського університету Девіда Бома, соратника і послідовника Альберта Ейнштейна, в середині XX століття. Відповідно до його теорії весь світ влаштований приблизно так само, як голограма (Hologram Universe). Як будь яка мала ділянка голограми містить в собі все зображення тривимірного об'єкту, так і кожен існуючий об'єкт «вкладається» в кожну зі своїх складових частин.

− З цього випливає, що об'єктивної реальності не існує, − зробив тоді приголомшуючий висновок професор Бом − навіть незважаючи на її очевидну щільність, Всесвіт у своїй основі − фантазм, гігантська, розкішно деталізована голограма. Неймовірно.

Нагадаємо, що голограма являє собою тривимірну реальність на фото, зроблену за допомогою лазера. Щоб її виготовити, насамперед фотографований предмет повинен бути освітлений світлом лазера. У мозку людини утворюється така ж голограма...

Пізніше виявилося, що в давнину (3-5.000 років тому) древні мудреці, йоги і буддійські ченці знали про цей феномен (maya, санскрит "ілюзія, голограма") і навіть точно усвідомлювали варіанти індивідуального подолання сприйняття світу як голограми на декілька часток секунди і навіть більше того.

Українські вчені в 21 столітті на цій підставі не тільки вивчають цю концепцію голографічного всесвіту, а й пропонують свої гіпотези, теорії і навіть унікальний світового масштабу проект голографічного телебачення (hologram TV), який за пріоритетами НТП стоїть на одному з перших місць у світі нових технологій!"

Також у програмі лекції були представлені слайди, фото, відео.

Довідка: Андрій Вікторович Козка юрист за освітою (Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого), співавтор ряду книг про пси феномени (Козка А., Железняк Г. «Таємниці людської психіки, 2007; Козка А., Железняк Г. Серія з 12 книжок Книжкового Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля» − «Небезпечно: аномальна зона», 2006, 2007)

Володимир Петрович Титар − директор інституту голографії АН України

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Фотогалерея:

Click to open

e-max.it: your social media marketing partner