Урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди 202 – річчя. | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди 202 – річчя.

 thumb newsDocument 564x376 d92d copy

9 березня 2016 року пройшла  урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди 202 – річчя з Дня народження великого українського поета.  У вшануванні пам’яті Кобзоря   взяли участь  керівники обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, представники територіальних органів Міністерств і відомств України у Харківській області, представники дипломатичних установ, релігійних громад, об’єднань громадян, учнівська та студентська молодь, громадськість.

Звучання Гімну України, проникливі  вірші та пісні  українських композиторів у виконанні читців, співаків, ансамблів та хорів надали заходу особливого піднесення.

У підготовці та проведенні церемонії покладання квітів  були задіяні працівники центру: Савенко О.В. - автор сценарію і режисер, Чайка Е.М., Кравченко І.В. -  помічники режисера., а також студенти Харківського училища культури на чолі із керівником Ковалівською О.І., актор Крамаренко М.П. – диктор.

 

134a2057 1955x400 804f

134a2048 2000x1333 af9f