Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості Т.Г.Шевченка.

e-mail Друк

 DSC 0052 copy

19 березня 2016 року у КЗ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» відбувся традиційний щорічний регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості Т.Г.Шевченка.

Конкурсну програму відкрив народний театр «Сучасник» Палацу культури «Хімік» м. Первомайський під керівництвом Денисової Н.П. композицією за творами Т.Г.Шевченка «Слобожанські думи».

Після цього розпочалось прослуховування конкурсантів.

 

Майстерність виконання віршів Т.Г. Шевченка та змістовність і якість віршів, наданих авторами,  оцінювали члени  журі  з фахівців центру,  заслужений діяч мистецтв України, член ХОО правління Національної спілки журналістів України, головний режисер центру Олександр Савенко, а також запрошені до журі, серед яких заслужений Діяч мистецтв  України, член Національної спілки письменників України, поетеса Ніна Супруненко.

У конкурсі  взяли участь  читці – аматори і автори, які мають твори,  присвячені  Т.Г. Шевченку з Балаклійського, Барвінкіького, Близнюківського, Борівського, Валківського, Вовчанського, Дергачівського, Зачепилівського, Зміївського, Золочівського, Ізюмського, Кегичівського, Коломацького, Лозівського, Первомайського, Печенізького, Сахновщинського, Харківського, Чугуївського, Шевченківського районів та міст: Ізюм, Лозова, Первомайський, Люботин, Чугуїв.  Усього 39 конкурсантів отримали подяки за участь.

 

DSC 0275По закінченні прослуховування конкурсантів, журі визначило переможців і ними стали:

у категорії «Діти» у номінації «Виконавець» -

І місце – Троїцька Ірина – Сахновщинський район,

ІІ місце – Карпова Софія – Дергачівський район,

ІІІ місце – Ряшин Артем – м. Люботин,

заохочувальні призи отримали – Мокроусава Олеся – Первомайський район,

Слюсар Анастасія – м. Люботин,

Нетецька Олександра – Первомайський район,

Черкаско Дмитро – Дергачівський район,

Корсун Анастасія – м. Лозова,

Бережна Валерія – м. Ізюм,

Смоловик Артем – Харківський район,

у категорії «Дорослі» у номінації «Виконавець»  -

І місце – Супрун Оксана – Балаклійський район,

ІІ місце – Петренко Катерина – Харівський район,

ІІІ місце – Белоконь Надія – Шевченківський район,

у категорії «Дорослі» у номінації «Автор» -

І місце – Садкова Ольга – Ізюмський район,

ІІ місце – Худаков Віктор – Вовчанський район,

ІІІ місце – Зинчук Галина – Кегичівський,заохочувальні призи  отримали – Магда Ольга - Барвінківський район,Слив´як Марина – Валківський район.На церемонії нагородження переможці отримали дипломи, призи і квіти.

                                                       

 

e-max.it: your social media marketing partner