VI виставка студентів і викладачів Харківського художнього училища «Дарую майстерність» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

VI виставка студентів і викладачів Харківського художнього училища «Дарую майстерність»

 DSC 020012 травня -  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного інформаційно-методичного центру культури і мистецтва відкрилася VI виставка студентів і викладачів Харківського художнього училища «Дарую майстерність».

55 робіт живопису, скульптури, графіки та інших видів мистецтва представлені на VI виставці студентів і викладачів Харківського художнього училища «Дарую майстерність», традиції якого популяризують харківську школу живопису та малюнка в усьому світі.
Ця вже щорічна виставка дає можливість харків'янам побачити роботи художників різних поколінь; і педагогів і випускників, які вже самі стали майстрами. Представлені роботи свідчать про високий рівень харківської художньої школи і є як би підсумком навчального року.

В експозицію увійшли роботи таких викладачів, як К. Ю. Савченко, М. А. Константинопольський, З. В. Пилипенко, В. О. Дорошенко А. С. Поляків, Л. С. Камєнна, Е. А. Сохацька-Горбель, Д. Романова. З числа студентів у виставці беруть участь юні і активні творчі особистості, які вже скоро будуть брати участь у формуванні художнього Харкова і України: А. Зеленська, В. Савченко, А. Трубіцина, К. Хвостік, Д. Гріб, К. Верьовкін, А..Скрильова, Г. Безпутна, В. Здор, В. Бобрицкая, К. Кучеренко, Б. Назаренко, М. Дмитренкова, М. Шевчишина, Г. Сазонов.

Виставку відкрив директор Харківського художнього училища Савченко Костянтин Юрійович. Він привітав всіх гостей та учасників виставки, зазначивши, що ця виставка є поштовхом і трампліном для студентів всіх курсів училища і якість робіт покращується з кожним роком. Далі виступила студентка IV курсу Савченко Валерія, яка четвертий раз виставляє свої роботи в стінах нашої галереї, викладач живопису Кам'яна Леся Сергіївна і мистецтвознавець Коваль Олег Володимирович, який зазначив, що будь-яка виставка - це одкровення і випробування.

Кожний з виставлених творів є сукупністю академічної точності і новаторського мислення, виразної образності і сміливих рішень, які в сукупності дозволяють створити захоплюючий діалог між різними поколіннями – глядачами і майстрами.
А порадував усіх присутніх і створив особливу атмосферу музичний супровід. Це вокальний ансамбль «Харків'янка» (керівник Шевель Стелла Олексіївна), який виконав пісню на музику Валентина Іванова «Мій Харків» і джаз ансамбль саксофоністів (керівник Сніг Борис Олександрович) дитячої музичної школи № 7.

Довідка. Харківське художнє училище засновано у 1896 році рішенням Харківської міської думи на базі приватної художньої школи М. Раєвської - Іванової. Першим директором училища був учень В. Е. Рєпіна Олександр Любимов, а викладачами - випускники знаменитої репінської майстерні. Сьогодні училище відомо в пострадянському і світовому мистецькому контексті завдяки своїм випускникам різних років, серед яких А. Дейнека, А. Константинопольський, В. Гонтаров, а також наші сучасники. Е. Миро, Д. Даниш, Є. Сегал, Р. Мінін, Г. Зіньковський та багато інших.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Фотогалерея: