«SUSTAINABLE DEVELOPMENT: CONFLICTS AND THEIR SOLUTIONS ON POST SOVIET SPACE» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«SUSTAINABLE DEVELOPMENT: CONFLICTS AND THEIR SOLUTIONS ON POST SOVIET SPACE»

 7 1 copy

В рамках проведення міжнародної літньої  школи «SUSTAINABLE DEVELOPMENT: CONFLICTS AND THEIR SOLUTIONS ON POST SOVIET SPACE» (15-28 august) 27 серпня відбувся культурний візит німецької делегації в Дергачівський районний Будинок культури. Мета зустрічі з іноземною делегацією – ознайомлення іноземних гостей з культурою Дергачівського району .Залучити необхідних партнерів для співробітництва в сфері культури в країнах Європи, отримання грантів для відправлення творчих колективів району  в країни Європи.

Делегацію зустріли привітальним словом радник голови Дергачівської районної адміністрації Осадчий О.С. та директор Дергачівського районного Будинку культури Бондаренко Н.П. На заході були присутні гості театральні критики ЗМІ.

В програмі перебування  для делегації  було заплановано перегляд вистави «Як так?» народного колективу «Театр танцю «Ортус »».  Керівники вони ж професійні хореографи театру танцю «Ортус» Ірина Литвинова, і автор ідеї балетмейстер-постановник Олександра Летюча використовували в роботі нові тенденції хореографічного мистецтва. У пластичних етюдах танцюристи показали сюжет з життя кожного з нас. Вистава цього колективу забезпечила можливість кожному глядачеві зануритися в себе і залишитися наодинці зі своїми думками, що дозволило протягом вистави придбати емоційну і творчу свободу. Іноземні гості були  у захваті  після вистави учасники колективу Ортус змогли поспілкуватися  з іноземними гостями.

Завдяки театру танцю «Ортус» їх хореографічної вистави «Як так?» гості отримали потужний  потік енергії і приголомшливі емоцій.  Народний театр танцю «Ортус» змусив  глядача хоч на хвилинку замислитися, дав поштовх для пізнання себе! Насолода від грації, пластики, ігри, змушувало серця стукати частіше!

Численні позитивні відгуки від іноземних гостей та керівництва  і захоплені коментарі - яскравий доказ того, що наш глядач вимагає від танцю і театру абсолютно новий погляд такий, який є у Народному  театру танцю «Ортус». Віримо що наші колективи, завдяки таким зустрічам зможуть представити свої вистави пісні та танці на майданчиках інших країн.

Спектакль пройшов на одному диханні, «ОРТУС» - це успіх!  Культура Дергачівщині  завжди тримає високу планку завжди  в тандемі з сучасним світом.  На Дергачівщині жити модно!