ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ

 111 copy

Від щирого серця митців Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва до сердець мужніх захисників України, які лікуються в Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни, лунали пісні та музичні твори. Не вперше наші артисти гостюють у цьому медичному закладі, і цього разу, 28 листопада 2017 року, при повному аншлагу в залі єднання сердець глядачів і виконавців відчувалося у кожному номері концерту.

Ми повинні про щастя співати,

Для вас, українці мої, – ці рядки ведучої концерту Оксани КРИКУНОВОЇ узагальнили весь емоційний напрямок сценічного дійства. Поетичним словом, музикою і піснею наші артисти внесли свій вклад в оздоровлення захисників України.

Відомий в Україні та за її межами колектив – вокальне тріо «Обереги» у складі заслужених артисток України Людмили ОМЕЛЬЧЕНКО, Вікторії ОСИПЕНКО та Олена ШИШКІНОЇ з самого початку концерту підкорили серця всіх присутніх в залі проникливістю і довершеністю виконання українських пісень.

Естафету професійності і майстерності підхопили й молоді виконавці – солістка Обласного центру культури і мистецтва Вікторія ДУДАШ та лауреат національних конкурсів Марія ЛОСЬЄВА.

Оплесками зустріли українську народну пісню «Ой, у вишневому саду» та її виконавицю лауреата міжнародних конкурсів Галину ГЕЙКО. А керівник всесвітньовідомого фолк-гурту «Ярмарок», музикант-віртуоз Володимир ГЕЙКО так виконав на баяні «Карело-фінську польку», що хворі пацієнти госпіталю мало не пустилися в танок.

Заслужена артистка України Вікторія ОСИПЕНКО вперше виконала на цьому концерті українську народну лемківську пісню – «Ой верше, мій верше».

Як завжди, щирим і завзятим був виступ заслуженої артистки України Олени ШИШКІНОЇ, а її пісня «Пшеничне перевесло» – кращою за ліки.

Щирими оплесками та словами подяки нагороджували наших артистів глядачі в залі, а це були ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, що лікуються у госпіталі, і домовились про нові зустрічі, які тепер стали традиційними.

Слова вдячності учасникам концерту висловили також головний лікар госпіталю Юрій Григорович Седченко та завідувач поліклінічним відділенням Олег Анатолійович Євдокименко.

Автор сценарію і режисер концерту головний режисер Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Олександр САВЕНКО.

333

 

2222 copy

 

 

Сховати сніг