Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo info ukr

Terreidos
 
Святовид
 
Закодоване щастя
 
III Регіональний фестиваль – конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ

e-mail Друк

 111 copy

Від щирого серця митців Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва до сердець мужніх захисників України, які лікуються в Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни, лунали пісні та музичні твори. Не вперше наші артисти гостюють у цьому медичному закладі, і цього разу, 28 листопада 2017 року, при повному аншлагу в залі єднання сердець глядачів і виконавців відчувалося у кожному номері концерту.

Ми повинні про щастя співати,

Для вас, українці мої, – ці рядки ведучої концерту Оксани КРИКУНОВОЇ узагальнили весь емоційний напрямок сценічного дійства. Поетичним словом, музикою і піснею наші артисти внесли свій вклад в оздоровлення захисників України.

Відомий в Україні та за її межами колектив – вокальне тріо «Обереги» у складі заслужених артисток України Людмили ОМЕЛЬЧЕНКО, Вікторії ОСИПЕНКО та Олена ШИШКІНОЇ з самого початку концерту підкорили серця всіх присутніх в залі проникливістю і довершеністю виконання українських пісень.

Естафету професійності і майстерності підхопили й молоді виконавці – солістка Обласного центру культури і мистецтва Вікторія ДУДАШ та лауреат національних конкурсів Марія ЛОСЬЄВА.

Оплесками зустріли українську народну пісню «Ой, у вишневому саду» та її виконавицю лауреата міжнародних конкурсів Галину ГЕЙКО. А керівник всесвітньовідомого фолк-гурту «Ярмарок», музикант-віртуоз Володимир ГЕЙКО так виконав на баяні «Карело-фінську польку», що хворі пацієнти госпіталю мало не пустилися в танок.

Заслужена артистка України Вікторія ОСИПЕНКО вперше виконала на цьому концерті українську народну лемківську пісню – «Ой верше, мій верше».

Як завжди, щирим і завзятим був виступ заслуженої артистки України Олени ШИШКІНОЇ, а її пісня «Пшеничне перевесло» – кращою за ліки.

Щирими оплесками та словами подяки нагороджували наших артистів глядачі в залі, а це були ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, що лікуються у госпіталі, і домовились про нові зустрічі, які тепер стали традиційними.

Слова вдячності учасникам концерту висловили також головний лікар госпіталю Юрій Григорович Седченко та завідувач поліклінічним відділенням Олег Анатолійович Євдокименко.

Автор сценарію і режисер концерту головний режисер Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Олександр САВЕНКО.

333

 

2222 copy

 

 

e-max.it: your social media marketing partner