Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Традиційна звітна виставка «О!H2O»

e-mail Друк

 DSC 0043 copy copy copy

Традиційна звітна виставка «О!H2O» дитячого клубу підводного фотографування «Дельта»

1 березня 2018 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулось відкриття традиційної звітної виставки «О!H2O» дитячого клубу підводного фотографування «Дельта» КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

В експозиції представлені підводні фотографії, зроблені юними підводними фотографами в різних куточках планети за останні кілька років. Подолавши страх глибини, автори відобразили надзвичайно красиві моменти підводного світу. Також на виставці можна побачити і різноманітні фото-експерименти, якими вихованці клубу «Дельта» займаються в басейнах міста Харкова. Серед учасників виставки є переможці та призери різноманітних міжнародних фотографічних конкурсів.

Підводна фотографія - явище неординарне, а дитяча підводна фотографія - унікальна. Клуб «Дельта» був заснований більше 50-ти років тому. За цей час вже декілька поколінь його вихованців отримали єдиний у своєму роді всебічний розвиток з широкою базою фізичної, художньої та технічної підготовки в області фотографії і підводного плавання.

За словами керівника клубу Володимир Кушніра, вони навчають дітей не тільки фотографувати, а й жити в хорошому дружньому колективі. Підводним фотоапаратом діти в групах починають користуватися з 6 років, але спочатку їх не навантажують складними аспектами фотосправи, а вже з 12-13 років розповідають про композицію, технічні особливості майстерності. До цього часу майже всі вихованці мають міжнародні дайверські сертифікати, завдяки Міжнародній школі підводного плавання ФПСПДУ-CMAS «ДЕЛЬТА», яка працює при клубі.

Навчання в клубі починається з раннього дитинства і націлене на популяризацію здорового способу життя і творчості. Практичні заняття включають в себе навчання плаванню в масці, трубці і ластах. Крім того, діти з раннього віку в ігровій формі знайомляться з казками і легендами про море, творами художників і фотографів з усього світу, читають тематичну літературу, створюють анімаційні фільми на підводну тематику. Така методика роботи дає свої результати, які визнані на світовому рівні. Юні підводні фотографи з Харкова вже багато років поспіль займають перше місце на міжнародному фестивалі підводної фотографії, який щорічно проходить у Франції, організованому Даніелем Мерсьє (це основоположник першого в світі фестивалю підводної фотографії, співорганізатор великої кількості фестивалів підводної фотографії у всьому світі). Клуб має честь дружити з першим в світі підводним художником Андре Лабаном - інженером команди славнозвісного Жака Іва Кусто, який декілька разів відвідував Харків, та навіть провів творчу зустріч у стінах нашої галереї.

Урочисте відкриття виставки підготував Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості. Під час відкриття були показані фільми про дитячий клуб підводного фотографування «Дельта», а відвідувачів виставки зустрічали діти в оригінальних костюмах підводних тварин.

Море вабить своїми незвіданими глибинами і красою неземного світу, воно є джерелом натхнення. Завдяки виставці О!H2O» дитячого клубу підводного фотографування «Дельта» глядач міг зануритись у таємничу та казкову атмосферу підводного царства та відчути теплий літній настрій.

                                                                                

e-max.it: your social media marketing partner