Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Творчий звіт «зразкового» аматорського колективу «Капітошки»

e-mail Друк

 3 8 copy

1 червня 2018 року, в Міжнародний День захисту дітей, відбувся творчий звіт з нагоди 20-річчя «зразкового» аматорського колективу «Капітошки» Дергачівського районного Будинку культури.

Хореографічний колектив «Капітошки» був заснований у 1997 році. За двадцять років свого існування покоління учасників змінювалося, але незмінним в ньому залишається бажання працювати та створювати нові хореографічні постановки і досягати успіхів. Зараз тут займається понад 100 талановитих дітей віком від 4 до 16 років. Колектив поділяється на три групи: старша, середня, молодша, та колектив – супутник «Крапельки», який також має три вікові категорії: від 3 до 5років, від 5 до 6 років та від 6 до 9 років.

Високий рівень виконавської майстерності, постійні репетиції, концертна діяльність, участь в обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалях та конкурсах дозволили аматорському колективу одержати у 2014 році високе звання «зразковий».

Гомінкі, наполегливі та енергійні «Капітошки» разом з тим відповідально відносяться до репетиційних занять, з інтересом вивчають нові постановки, дисципліновані та захоплені хореографією.

В репертуарі колективу композиції різного напрямку в хореографії. Багато з них мають довге сценічне життя.

2 5

Керівники гуртка Тетяна Авраменко та Катерина Шкредова віддають частинку себе кожному учаснику, надаючи поради, розвиваючи здібності хореографічного мистецтва і як правило, діти з задоволенням переймають і примножують знання. Учасники колективу з кожним роком поступово зростають, формуються та вдосконалюють свою майстерність.

Наполеглива праця і амбіційне бажання бути кращими допомагають колективу долати перешкоди, ставати переможцями, а саме головне, отримувати щирі оплески своїх глядачів.

В Дергачівському районному Будинку культури створено всі належні умови для їх розвитку. «Капітошки» займаються в просторій сучасній танцювальній залі, оснащеній звуковою апаратурою та всім необхідним для занять, мають свою костюмерну. В наявності костюми до всіх номерів, які є в репертуарі колективу.

На творчому рахунку колективу безліч різноманітних оглядів, конкурсів та фестивалів, в яких вони ставали неодноразовими переможцями.

Цього разу «Капітошки» здивували сюрпризом як глядачів, так і самих себе, бо разом з дітьми на сцені виступили і їх мами. Постановки номерів були не з легких, але і діти, і дорослі впоралися на всі 100%. Це треба тільки бачити – відточені та синхронні рухи, зміна ритмів, повна віддача.

Найстарший та найчисельніший колектив Дергачівського районного Будинку культури показав, що поєднання молодості та досвіду, дитячого максималізму та дорослої виваженості – кращий рецепт для видовищного та професійного концерту. Дякуємо «Капітошкам» за незабутній вечір!1 9

e-max.it: your social media marketing partner