КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Творчі звіти народного театру танцю «Smile» і зразкового хореографічного колективу «Baby boom»

e-mail Друк

  1

3 листопада 2018 року у м. Мерефа одразу відбулося декілька визначних подій: звітній концерт народного театру танцю «Smile» і зразкового хореографічного колективу «Baby boom» Мереф’янського міського Будинку культури з нагоди підтвердження ними почесного звання «народний» і «зразковий» аматорський колектив, а також святкування їх 30- та 20-річного ювілеїв. Цей святковий захід під назвою «Колір настрою – щастя» надовго залишиться в пам’яті та серцях вдячних глядачів ще й тому, що в той затишний осінній вечір відзначалося 30-річчя творчої діяльності Ірини Сердюк, засновника та художнього керівника цих колективів, а також директора Мереф’янського міського Будинку культури.

Концертна програма складалась з номерів малої та великої форм на основі народної хореографії та хореографії сучасних напрямів, стилізованих і дитячих танців, з цікавими ігровими сюжетами та філософськими темами; деякі танцювальні номери були підсилені акробатичними елементами. Колективи, в яких займаються понад 100 учасників, представили надзвичайно цікавий, оригінальний та різноманітний репертуар. Виступи проходили на високому художньому рівні, була помітна культура поведінки на сцені та за її лаштунками. Вдало підібрані танцювальна лексика та яскраві сценічні костюми створювали неповторні образи.

У рамках творчого вечора був презентований відеоролик про творче життя ювілярів, з яких помітно, що вони є постійними учасниками різноманітних районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів, безлічі культурно-мистецьких заходів, неодноразово нагороджені грамотами та дипломами, відзнаками та подяками різних рівнів юридичного адміністрування та географічного районування. На святковий ювілей з цінними подарунками та приємними несподіванками завітала чимала кількість поважних гостей, серед яких були представники місцевого керуючого апарату, виконавчого комітету з питань культури Харківського району, депутатського корпусу Мереф’янської та Харківської обласної та міської рад, Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, провідних закладів культури та освіти в галузі художньо-мистецької діяльності м. Харкова.

Найцікавішою частиною вечора стало фінальне шоу, яке складалося з декількох номерів: виконання гімну та танцювальної візитівки ювілярів, клятвеного посвячення в учасники цієї творчої родини та феєричного феєрверку з урочистим солодким привітанням – величезним тортом. Цей блок виявився видовищним і відрізнявся своєю поліритмією, складною координацією рухів, запальним настроєм. У цілому концертна програма відповідала вимогам обласної атестаційної комісії, яка не тільки висловила свої поздоровлення зі святом керівнику та вихованцям звітуючих колективів, але й охоче погодилися рекомендувати колегії підтвердити їм почесні звання.

Весь дружній колектив Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва приєднується до спільних побажань щастя, миру та добробуту, та зичить учасникам народного театру танцю «Smile» і зразкового хореографічного колективу «Baby boom» Мереф’янського міського Будинку культури на чолі з Іриною Сердюк розквіту та розкриття в повній мірі їх потужного потенціалу, яскравих творчих здобутків і впевнених кроків до нових вершин і визнань.

e-max.it: your social media marketing partner