Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

ІІІ Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»

e-mail Друк

52014026 2207916652594086 1136248213930508288 o

16-17 лютого 2019 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся ІІІ Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі», який являє собою арт-вимір для презентації творчих ідей та досягнень камерного характеру, простір для обміну досвідом і співтворчості.

У цьогорічному фестивалі взяли участь 33 колективи, що зібралися з метою поділитися своєю творчістю. У ці два дні на гостей чекала насичена фестивальна програма: презентація проекту «Театральна лабораторія 29» з виставою-роздумом «Граблі» від театру рук «Хенд мейд» і майстер-класом Олени Худошиної «Здрастуй, Я!», спрямованого на розвиток творчого простору з елементами тренінгів фізичного театру, плейбек театру, аутентичного та соматичного руху; творчі подарунки в вигляді танцювальних номерів-привітань з символічними художніми образами-пташками, що підготували учасники зразкового театру танцю «Слов’янське коло» (керівники – Марія Свічкар і Олексій Гузенко) Дергачівського районного Будинку культури і студії сучасного танцю «АРіРА» при зразковому хореографічному колективі «Комплімент» (керівник Наталія Бедіч) Солоницівського дитячого клубу «Орлятко»; виступи 33 аматорських театральних колективів майже з усіх куточків Харківської області, серед яких 12 – з почесним званням «зразковий» («народний»).

На урочистому відкритті Фестивалю був присутній начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Яцина, який побажав організаторам і учасникам заходу творчої наснаги, натхнення в справі та реалізації професійних задумів. Серед почесних гостей фестивалю були присутні: старший викладач циклової комісії «Сценічне мистецтво», методист Харківського вищого коледжу мистецтв Раїса Гарбуз, заслужений артист України, лауреат міжнародних фестивалів і конкурсів, художній керівник театру «Ланжеронъ» Віталій Бондарєв, керівник та засновник Театру гри клоуна Шуріка, артист цирку Олександр Марченко.

У перший день глядачі побачили творчі виступи дитячих аматорських театральних колективів, а саме: театрального гуртка «TOUR DE FORCE» (керівник – Таїсія Кулякіна) Чугуївського районного Будинку культури, театру-студії «Чарівна скринька» (керівник – Катерина Самко) Палацу молоді та підлітків «Залізничник» м.Ізюм, дитячої театральної студії «Маска» (керівник – Наталія Полупан) Зміївського районного Будинку культури, театрального колективу «Браво» (керівник – Ірина Ляшенко) Куп’янського районного Будинку культури, дитячого аматорського театру «Смайлик» (керівник – Яна Пех) і театру юного глядача «Маски» (керівник – Ольга Лугова-Білаш) Міського Палацу культури м. Лозова, театрального колективу «Арлекін» (керівник – Вікторія Горбунова) міського Будинку дитячої та юнацької творчості м. Люботин, класу театрального мистецтва (керівник – Богдан Любов) Старосалтівського Будинку культури, лялькового театру «Бешкетник» (керівник – Наталія Іващенко) Верхньобишкинського сільського Будинку культури Первомайського району, театральної студії «Так-Так» (керівник – Олеся Вотінцева) Будинку дитячої та юнацької творчості Нововодолазької селищної ради, дитячого театрального колективу «Веселі нотки» (керівник – Ольга Дмитренко) і драматичного колективу «Джерело» (керівник – Ірина Карунська) смт. Кегичівка, дитячої студії «Арт-Є. Діти» при народному аматорському театрі «Арт-Є» (керівник – Каріна Абаніна) Красноградського районного Будинку культури, колективу-супутнику народного аматорського театру ім. Л. Деркача – аматорського театру-студії «Інтермедія» (керівник – Вікторія Чудіна) і зразкового аматорського дитячого театру «АРТ-КОМПАНІЯ» (керівник – Тетяна Кузьменко) Дергачівського районного Будинку культури, зразкового аматорського театрального колективу «Зірки з майбутнього» (керівник – Тамаз Єрьомін) Козачалопанського селищного Будинку культури Дергачівського району, зразкової дитячої театральної студії «Ніка» (керівник – Вікторія Захаржевська) Богодухівського районного Будинку культури, зразкового дитячого театру «Джерельце» (керівник – Валентина Іванова) Міського Будинку культури м. Мерефа.

Другого дня щирі та завзяті шанувальники театрального мистецтва зустрілися з дорослими аматорськими театральними колективами Харківського регіону: аматорським театром-студією «DIOS» (керівник – Руслана Цибулько) районного народного дому «Іскра» м. Валки, театральним колективом «Фортуна» (керівник – Антоніна Осипа) Сахновщинського районного Будинку культури, аматорськими театральними колективами «Посиденьки» (керівник – Світлана Чулей) Зачепилівського районного Будинку культури, «Весела сімейка» (керівник – Світлана Гусар) Устинівського сільського клубу та «Витребеньки» (керівник – Володимир Шкляр) Сомівського сільського Будинку культури Зачепилівського району, театральним гуртком «Намисто» (керівник – Ірина Бєрєжная) Краснокутського районного Будинку культури, театральним колективом «Мозаїка» (керівник – Яна Тєрєхова) Солоницівського дитячого клубу «Орлятко» і народним аматорським театральним колективом «Козачолопанські перлини» (керівник – Марина Дигало) Козачалопанського селищного Будинку культури Дергачівського району, народним театром– студією «Чудеса в решеті» (керівник – Наталя Устинова) Палацу культури і мистецтва смт. Пісочин Пісочинської селищної ради, народним театром «Сучасник» (керівник – Наталя Денисова) Міського Палацу культури м.Первомайський, народним театром «Зеркало+» (керівник – Тетяна Денисова) Первомайського районного Будинку культури, народним аматорським театральним колективом «Промінь» (керівник – Людмила Оробченко) Краснопавлівського Будинку культури «Дніпро» Лозівського району, народним молодіжним театральним колективом (керівник – Володимир Чорний) Шевченківського районного Будинку культури.

Протягом двох днів святковий настрій і затишну атмосферу відкритого спілкування всередині родинного кола однодумців і друзів створювала незмінний куратор Фестивалю Наталія Толкунова, викладач театральних дисциплін, актриса театру та кіно, керівник театру «Харизма».

Кожен з учасників Фестивалю отримав диплом і пам’ятний подарунок – сувенірну пташку колібрі, власноручний виріб плетіння народної майстрині Ірини Шегди.

Завдяки проведеному заходу учасники Фестивалю, керівники та вихованці аматорських театральних колективів закладів культури Харківської області мали змогу обмінятися власним професійним досвідом і отримати ідеї для подальших творчих пошуків.

                                                                                                      

                                                                                                       

52029143 2207915542594197 2436811250856886272 o

52024188 2207917895927295 6492590645616574464 o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

52514011 2210781075640977 1841712067065675776 o

52130018 2207917212594030 8164745834856972288 o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

52543560 2207914402594311 5292381422231748608 o

52590316 2207914672594284 9016709901472235520 o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

52674307 2207914709260947 5729354680576770048 o52896787 2207916195927465 4612663660358139904 o

 

 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner