Творча зустріч з харківською художницею та майстринею Тетяною Білоус | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Творча зустріч з харківською художницею та майстринею Тетяною Білоус

DSC 0116

27 березня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася творча зустріч з харківською художницею та майстринею Тетяною Білоус, володаркою першого місця в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» конкурсу митців Харківщини «Ненька», який проводився КЗ «ООМЦКМ» у 2018 році.

Творча зустріч почалася зі спогадів про навчання в Харківському художньому училищі та Харківській державній академії дизайну і мистецтв. Тетяна розповіла про роботу на Харківському килимовому комбінаті після закінчення академії і, більш детально, про свою педагогічну роботу в Харківській дитячій художній школі № 2 ім. П. Левченко.

Відвідувачі почули про вчителів і творчий шлях художниці, ставлення до мистецтва, а також про роботу на пленерах, участь у виставках і планах на майбутнє.

Крім того, присутні під час зустрічі подивилися слайд-шоу робіт Тетяни Білоус та її учнів.

Довідка. Тетяна Білоус народилась 28 січня 1975 року в м. Харкові. Закінчила Харківське художнє училище (1991-1996), Харківську державну академію дизайну та мистецтв (1996-2001), де навчалась у Погорєлова В.В., Чеботова І.П., Тищенко Г.В. З 2002 р. – викладач в Харківській дитячий художній школі №2 ім. П. Левченка. Працює в техніках батик, гобелен.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

DSC 0158

DSC 0121

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0157 2

DSC 0123