КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми українські - We are Ukrainian»

e-mail Друк

 

31 серпня-1 вересня 2019 року в місті Приморськ Запорізької області відбудеться Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми українські - We are Ukrainian».

Мета Фестивалю: відродження, розвиток та духовне єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України; зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння; збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, відродження та популяризація національних традицій і свят; підвищення ролі національної культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління; залучення широкої громадської та творчої інтелігенції, налагодження культурних зв’язків, творчої співпраці колективів з різних областей України.

В рамках Фестивалю проходять: Фестивальна хода, презентації творчих делегацій учасників, друкованих видань, компакт-дисків, відео та аудіо записів творів мистецтва, прес-конференції, творчі акції, зустрічі учасників колективів з мешканцями міста, району, майстер-класи, творчі лабораторії, тренінги, виступи в оздоровчих закладах Приморська.

До участі у Фестивалі запрошуються представники національно-культурних товариств, окремі виконавці та художні колективи національних меншин з будь-яких жанрів та напрямків народної творчості (вокальний, хореографічний, музичний жанри, тощо). Делегаціям бажано мати з собою національні прапори, сувенірну, друковану та рекламну продукцію національних культурних товариств та колективів.

Вік учасників творчих колективів Фестивалю від 16 років, який враховується на день проведення Фестивалю. Кількість учасників у колективах не повинна перевищувати 20 чоловік.

Документи на участь у Фестивалі подаються до 20 серпня 2019 року за адресами:

- Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, 69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний 152, тел. (0612) 63-80-49, 63-81-56 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (з поміткою «Заявка на Фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian») та

- Відділ культури Приморської міської ради Приморського району Запорізької області, 72102, м. Приморськ, вул. Соборна 95, тел. (06137) 7-24-55, факс (06137) 7-21-73 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Додаткову інформацію щодо участі у Фестивалі можна отримати за телефонами:

(0612) 63-80-49 – Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради

(06137) 7-21-73 – факс відділу культури Приморської міської ради.

Положення фестивалю

Програма фестивалю

Заявка на участь

e-max.it: your social media marketing partner