«ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ СЛАВА!» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ СЛАВА!»

1 

11 жовтня 2019 року в Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни відбувся концерт, присвячений Дню захисника України «Захисникам України слава!».

Вже багато років у митців Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва стало доброю традицією віддячувати славним воїнам, захисникам України своїм мистецтвом.

Госпіталь для інвалідів війни надає стаціонарну медичну допомогу ветеранам Другої світової війни, воїнам-інтернаціоналістам, учасникам АТО і ООС – славним воїнам, що захищають нашу землю від агресора на сході України. Цей медичний заклад – один з найкращих у Харківській області госпіталь дійсно європейського рівня з належним устаткуванням та обладнанням.

Ведуча концерту – Олена ЯКУТІНА привітала присутніх з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці і з Днем Українського козацтва.

Тепло зустріли глядачі лауреата Міжнародних конкурсів Галину ГЕЙКО. До душі присутнім припали улюблені пісні нашого народу у її виконанні – «Два кольори» (вірші Дмитра Павличка, музика Олександра Білаша), пісня на слова Миколи Юрійчука і музику Василя Михайлюка «Черемшина» та інші.

Пісня – незбагненна. Пісня – Дар Господній.

І від неї стане серцю в грудях тісно. –

Ці вірші майже написані про заслужену артистку України Олену ШИШКІНУ. Від серця, завзято звучали у її виконанні пісні, що вона присвятила нашим захисникам, козакам і козачкам – «Я козачка твоя» (вірші Надії Галковської, музика Миколи Збарацького) «Мамина вишня» (поезія Дмитра Луценка, музика Анатолія Пашкевича), «Лелеча доля» (вірші Василя Цілого, музика Ірини Кириліної) та інші.

Захисників України, ветеранів, що лікуються в Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни привітали зі святами діти – учні Харківської гімназії № 39. Хлопчики і дівчатка вийшли на сцену з дарунками – солодощами у красиво оформлених, з любов’ю і повагою, коробках і пакунках, дякуючи захисникам України за чисте небо, бажаючи їм здоров’я, добра і одужання.

Поетичним словом, музикою і піснею наші артисти внесли свій вклад в оздоровлення мужніх захисників України, слова вдячності висловив їм за це головний лікар Харківського обласного госпіталю для інвалідів війни Юрій ФЕДЧЕНКО.

Автор сценарію і режисер концерту головний режисер Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Олександр САВЕНКО.

251917

Сховати сніг