Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
Julу 2
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
online
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Підсумки фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Чорнобильська мелодія»

e-mail Друк

 23042021 1

23 квітня були підведені підсумки фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Чорнобильська мелодія» (онлайн) з нагоди 35-х роковин від дня Чорнобильської катастрофи, що проходив за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. Захід було організовано і проведено фахівцями КЗ «Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва».

Ушанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, данина  пам’яті та великої вдячності  – саме такою була мета організованого пісенного фестивалю.

Через запровадження на території Харківської області "червоного" рівня епідемічної небезпеки, участь та конкурсна діяльність відбувалися онлайн.

На  розгляд  оргкомітету було надіслано 37 заявок з усієї Харківщини  та навіть з Хмельницької області. Серед них – 25 заявок  від дорослих колективів і 12 –  представники дитячих ансамблів і студій  різних напрямків вокального мистецтва. За умовами конкурсу учасники  підготувати відеозапис двох номерів : патріотичної композиції та пісні про Чорнобиль державною мовою у супроводі  інструментальної фонограми, a капелa чи із супроводом наживо.

23042021 10Конкурсні номери оцінювало  журі у складі:

- Віра ЛАГУТІНА, директор КЗ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА»;

- Любов ОСТРОВЕРХ, методист туристично-інформаційного відділу КЗ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ»;

- Володимир ПРОСКУРІН, голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля;

- Олена ШИШКІНА, Заслужена артистка України, керівник народного фольклористичного гурту «Слобожаночка», викладач вищої категорії циклової комісії «Хорові дисципліни», методист КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв», солістка жіночого вокального тріо «Обереги», доцент кафедри естрадного та народного співу факультету музичного мистецтва Харківської державної академії культури, голова журі.

- Людмила ОМЕЛЬЧЕНКО, заслужена артистка України, солістка жіночого вокального тріо «Обереги» КЗ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА».

Опрацьовування результатів конкурсного відбору роботи здійснювала  секретарка журі Галина ГЕЙКО, лауреат міжнародних, національних конкурсів і фестивалів, солістка ансамблю народних інструментів «Ярмарок», провідний методист КЗ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА».

Підсумки перегляду виступів конкурсантів та імена переможців будуть оприлюднені 26 квітня 2021 року на офіційному сайті та в соціальних мережах КЗ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» та інтернет-ресурсах Департаменту культури і туризму ХОДА.

Всі учасники і колективи відзначені Дипломами I, II, III ступеня та Дипломами за участь.23042021 12

За результатами оцінювання виступів конкурсантів журі розподілило  призові місця наступним чином:

Дипломом Гран–прі нагороджується:

Народний гурт естрадної пісні «Сім нот» (керівник - Окомельченко Оксана Миколаївна) КЗ «Балаклійський Будинок культури» Балаклійської міської ради Ізюмського району.

I категорія до 16 років солісти

Дипломом I ступеня нагороджується:

Горошко Богдан  (керівник - Южакова Олена Олександрівна)

Комунальна установа «Культурний центр «Імідж» м. Чугуїв;

Кичата Аліна (керівники - Юзик Марія Олегівна, Рига Володимир Миколайович) Ізяславська дитяча школа мистецтв, Шепетівського району, Хмельницької області.

Дипломом II ступеня нагороджується:

Тіток Софія (керівник - Гедюн Алла Олександрівна) КУ Чугуївський міський будинок культури;

Іжик Анна – Марія (керівник – Мацейко Ірина Олександрівна)

Базовий КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» Куп’янський район.

Дипломом III ступеня нагороджується:

Талалаєва Катерина (керівник - Дмитренко Ольга Віталіївна)

КЗ ПМО «Кегичівська школа мистецтв».

Дипломом за участь нагороджується:

Хміль Еліна (керівник - Остапець Вікторія Іванівна) Пересічанський СБК Харківський район.

23042021 8I категорія до 16 років ансамблі

Дипломом I ступеня нагороджується:

Народний вокально – естрадний колектив «МУЛЬТИТРЕК»

(керівники - Валентина Грязнова, Леонід Пак) КУ Чугуївський міський будинок культури.

Дипломом III ступеня нагороджується:

Ансамбль «Сузір’я» (керівник - Шемет Зоя Миколаївна) Комунальний заклад «Бірківський Будинок культури» Зміївської міської ради, Чугуївський район.

Ансамбль «Маківки» (керівник - Лазебна Лілія Миколаївна)

Комунальний заклад «Вовчанський ліцей №1» Вовчанської міської ради, Чугуївського району.

Дипломом за участь нагороджується:

Вокальний гурт «Дзвіночок» (керівник - Кривень Валентина Дмитрівна) Новомажарівський сільський Будинок культури, Зачепилівський район;

Ансамбль «Калинонька» (керівник - Янкова Ольга Григорівна)

КЗ «Центр культури та дозвілля» Малинівська селищна рада, Чугуївський район;

Вокальний колектив «Сузір’я» (керівник - Кахідзе Ілона Темурівна)

Циркунівський будинок культури  Циркунівська ОТГ Харківський район.

II категорія від 16 років солісти

Дипломом I ступеня нагороджується:

Соловйова Олена (керівник - Южакова Олена Олександрівна) Комунальна установа «Культурний центр «Імідж» м.Чугуїв;

Клименко Юрій Комунальний заклад Палац культури Борівської селищної ради, Ізюмський район;

Гончарова Тетяна Шевченківський Будинок культури Куп’янський район.

Дипломом II ступеня нагороджується:

Різніченко Аліна Мурафський СБК, Краснокутська селищна рада, Богодухівський район;

Єременко Поліна (керівник - Янкова Ольга Григорівна)

КЗ «Центр культури та дозвілля» Малинівська селищна рада, Чугуївський район.

23042021 2 copyДипломом III ступеня нагороджується:

Носова Маргарита (керівник - Анастасія Крушеницька) Первомайська міська територіальна громада, Комунальний заклад «Первомайський міський Палац культури «Хімік»;

Єрмоленко Сергій (керівники - Розторгуєва Віра Михайлівна, Платонова Ірина Вікторівна) Структурний підрозділ «Першотравневий Будинок культури» Комунальний заклад «Бірківський Будинок культури» Зміївської міської ради Чугуївського району;

Маланіна Анжеліка Кегичівська ОТГ Красноградського району;

Волошин Юрій Будинок культури Кегичівської селищної ради, Красноградський район;

Волкова Аліна Філія «Рідненький сільський Будинок культури», с. Рідне, Ізюмський район.

Дипломом за участь нагороджується:

Шабетя Світлана Новогусарівський сільський будинок культури, Балаклійська ОТГ, Ізюмський район;

Осова Карина (керівник - Ісаак Германюк) Лиманський сільський будинок культури Слобожанського відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району;

Розумна Таміла (керівник - Леонід Іллющенко) Валківський народний дім «Іскра» Валківськлго району.

II категорія від 16 років ансамблі

Дипломом I ступеня нагороджується:

Народний аматорський колектив «Водограй» (керівник - Рождественська Анастасія Олегівна) Комунальна установа «Мереф’янський міський будинок культури» Мереф’янської міської ради;

Тріо «Триспів» (керівник - Колій Тетяна Михайлівна) Шевченківський Будинок культури Куп’янський район.

23042021 11Дипломом II ступеня нагороджується:

Зразковий вокальний ансамбль «Камертон» (керівник - Южакова Олена Олександрівна) Комунальна установа «Культурний центр «Імідж» м. Чугуїв;

Тріо «Родзинки» (керівник - Рєзнік Христина Дмитрівна)

КЗ «Центр культури та дозвілля» Біляївської сільської ради, Лозівського району;

Народний вокально – естрадний гурт «Антракт» (керівник - Колісник Інна Володимирівна) Новоосинівський сільський будинок культури, Куп’янський район;

Вокальний ансамбль «Калинонька» (керівник - Ісаак Германюк) Лиманський сільський будинок культури Слобожанського відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району;

Вокальний дует  «Чорноброві» (керівник - Ісаак Германюк) Лиманський сільський будинок культури Слобожанського відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району;

Дипломом III ступеня нагороджується:

Народний аматорський жіночий ансамбль «Слобожаночка» (керівник -Єременко Людмила Валеріївна) Пархомівський сільський Будинок культури № 2 Краснокутський район;

Вокальний дует «Перлини» (керівник - Єременко Людмила Валеріївна) Пархомівський сільський Будинок культури № 2 Краснокутський район;

Ансамбль народної пісні «Україночка» (керівник - Кравець Сергій Степанович) Черкасько – Тишківський сільський клуб, Циркунівська ОТГ;

Дипломом за участь нагороджується:

Аматорський вокальний ансамбль «Білі крила» (керівник - Микола Кулик) Валківський народний дім «Іскра».

Виконавський рівень учасників фестивалю - конкурсу вокального мистецтва «Чорнобильська мелодія», репертуар та виявлене шанобливе ставлення до подій тридцятип’ятилітньої  давнини гідно нагадали про  безприкладний подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Вітаємо усіх учасників і переможців з блискучими виступами і бажаємо нових впевнених перемог!

23042021 4

23042021 723042021 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                               

 

e-max.it: your social media marketing partner