Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу «Над Собом пісня дзвінко лине» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу «Над Собом пісня дзвінко лине»

 fest Illinci

Щорічно в четверту п’ятницю, суботу, неділю червня у м.Іллінці Вінницької області проводиться Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу ім. В.І. Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине».
Фестиваль проходить з метою зміцнення міжнародних зав’язків з закордонним українством, сприяння взаємодії з Асоціаціями українських організацій країн Прибалтики, Європи, Всеукраїнськими етнічними об’єднаннями на Україні, збереження та подальшого розвитку традиційної народної пісенної культури, виявлення та підтримки талановитих виконавців народних пісень, а також з метою вшанування хорового диригента, композитора, фольклориста, родоначальника народного-хорового співу на Вінниччині Віталія Іовича Іжевського.
Заявки на участь у Фестивалі-конкурсі (очно) надаються до 05 червня до КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради» за адресою вул.Соборна,20, м.Іллінці Вінницької області, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «Фестиваль-конкурс Іжевського».
Для участі в конкурсі (дистанційно) необхідно надати Анкету - заявку встановленого зразка та надіслати відеоматеріал (виступ колективу) на сервіс швидкого обміну файлами https://dropmefiles.com/ до 05 червня 2021 року.

Детальніша інформація:т.: (04345)2-35-38; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду