Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
OCT
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
grafik
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Церемонія нагородження переможців 1-го етапу Обласного фестивалю-конкурсу «Смачного!»

e-mail Друк

 sma4nogo nagor

27 червня 2021 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулася церемонія нагородження переможців 1-го етапу Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв, випічки та напоїв Харківщини «Смачного!».

 На конкурс були подані заявки: перша страва – 18; друга страва – 29; випічка – 16; обрядова випічка – 6; напій – 23 і родинне комплексне приготування – 5.

Переможці 1-го  етапу мають право брати участь у 2-му етапі, що відбудеться 28 серпня. А розпочався захід піснями про страви та напої у виконанні Фольклорно-етнографічний гурт «Муравський шлях» - керівник заслужена артистка України Галина Лук’янець.

З привітальним словом до учасників звернулася заступник директора центру Любов Мякіннікова. Свої враження про перший етап висловили і члени журі (Надія Слободянова, Євгеній Поліщук, Наталія Олійник, Ірина Кондакова). Про умови другого туру виголосила начальник відділу збереження нематеріальної культурної спадщини Оксана Бугайченко. А місця були розподілені наступним чином:

Номінація «Найкраща перша страва»                                                                                    Диплом І ступеня нагороджується носій традицій – КАЧУР Лариса Едуардівна та збирач традицій – ЛІПАТОВА Ірина Анатоліївна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Петрівське Балаклійської міської ради;

Диплом ІІ ступеня нагороджується носій традицій – ОБУХОВА Варвара Серафимівна та збирач традицій – САРАНЧА Світлана Олександрівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Гусарівки Балаклійської міської ради;

Диплом ІІІ ступеня нагороджується носій і збирач традицій – ШКУРАТ Надія Олександрівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій селища Покровське Донецької територіальної громади Ізюмського району.

Номінація «Найкраща друга страва»

Дипломом І ступеня нагороджується носій традицій – ЧУБ Лідія Олександрівна та збирач традицій – ЮРЧЕНКО Лілія Валентинівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Крисино Богодухівської міської ради;

Дипломом ІІ ступеня нагороджується носій традицій – ТОКАР Віра Григорівна та збирач традицій – ТІТАРЕНКО Світлана Олександрівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Березівка  Золочівської селищної ради;

Дипломом ІІ ступеня нагороджується носій традицій – СТРЕМОУХОВА Валентина Гаврилівна та збирач традицій – ГРИГОРА Віра Стефанівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій  с. Лозовенька Балаклійської міської ради;

Дипломом ІІІ ступеня нагороджується носій традицій – МАЧУЛІНА Руслана Вікторівна та збирач традицій – КОСТЕНКО Антоніна Михайлівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Завгороднє Балаклійської міської ради.

Номінація «Найкраща випічка»

Дипломом І ступеня нагороджується носій традицій – ХАНІНА Ганна Яківна та збирач традицій – ЛІПАТОВА Ірина Анатоліївна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій                                                                            с. Петрівське Балаклійської міської ради;

Дипломом ІІ ступеня нагороджується носій традицій – ЗАМОЖСЬКА Ганна Андріївна та збирач традицій – ГРИГОРА Віра Стефанівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Лозовенька Балаклійської міської ради;

Дипломом ІІІ ступеня нагороджується носій традицій – НІКІТІНА Алла Василівна та збирач традицій – СОЧКОВА Надія Олексіївна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Калинівка Кегичівської селищної ради.

Номінація «Найкраща обрядова випічка»

Дипломом І ступеня нагороджується носій традицій – СЕМКО Ольга Миколаївна та збирач традицій – КІЗІЛОВА Інна Вікторівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Крисино Богодухівської міської ради;

Дипломом ІІ ступеня нагороджується носій традицій – ІНДИКОВА Віра Федорівна та збирач традицій – МІРОШНІЧЕНКО Віра Яківна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Киселі Олексіївської ОТГ Лозівського району;

Дипломом ІІІ ступеня нагороджується носій традицій – РАДІОНОВА Алла Олександрівна та збирач традицій – МІРОШНІЧЕНКО Віра Яківна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Скрипаї Зміївської міської ради Чугуївського району.

Номінація «Найкращий напій»

Дипломом І ступеня нагороджується носій традицій – ГУБАРЄВА Анна Назарівна та збирач традицій – ФОМІНА Тетяна Опанасівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Руська Лозова Дергачівської міської ради;

Дипломом ІІ ступеня нагороджується носій традицій – КЛЮЄВА Любов Сергіївна та збирач традицій – ЗУБЕНКО Тетяна Олександрівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Мілова Балаклійської міської ради»;

Дипломом ІІ ступеня нагороджується носій традицій – МАЛИГОН Євдокія Григорівна та збирач традицій – ДОНЧИК Світлана Юріївна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Бригадирівки Балаклійської міської ради;

Дипломом ІІІ ступеня нагороджується носій традицій – БОЧАРОВА Раїса Василівна та збирач традицій – ТАРАСОВА Світлана Федорівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Протопопівки Балаклійської міської ради.

Номінації «Родинне комплексне приготування»

Дипломом І ступеня нагороджується носій традицій – КУРІПКА Катерина Гаврилівна та збирач традицій – СОБАКАР Любов Петрівна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій с. Рокитного Нововодолазької селищної ради;

Дипломом ІІ ступеня нагороджується носій традицій – ПАЛОЧКА Людмила Михайлівна та збирач традицій – КОНОШКО Ганна Георгіївна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій Кегичівської селищної ради Красноградського району;

Дипломом ІІІ ступеня нагороджується носій традицій – МУРАХОВСЬКА Марія Микитівна та  збирач традицій – МУНТЯН Ірина Анатоліївна за перемогу у номінації та збереження гастрономічних традицій  с. Верхня Орілька Лозівського району.

Шановні учасники! Бажаємо вам успіхів у другому етапі фестивалю-конкурсу!

e-max.it: your social media marketing partner