Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
Julу 2
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
online
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Персональні подяки учасників першого етапу Обласного фестивалю-конкурсу «Смачного!»

e-mail Друк

 208950136 4316376805081383 3774010384539312686 n

Відбувся перший етап Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв, випічки та напоїв Харківщини «Смачного!». Організатор фестивалю-конкурсу - Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва,  зважаючи на високі оцінки членів журі, вирішив оголосити Персональні подяки за деякі страви, випічку і напої в кожній номінації. Ця подяка надає можливість її володарю брати участь у 2-му етапі фестивалю-конкурсу, що відбудеться 28 серпня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

Додаткова інформація по проведенню 2-го етапу буде надана додатково у офіційних листах.

Персональні подяки вручені:

У номінації «Найкраща перша страва» 

– КУЩІЙ Надії Андріївні за збереження гастрономічних традицій с. Антонівки Кегичівської селищної ради;

– ТРУБЧАНІНОВІЙ Марині Володимирівні за збереження гастрономічних традицій с. Протопопівки Балаклійської міської ради.

У номінації «Найкраща друга страва»    

– ШУЛЬЗІ Лідії Леонідівні та КРИКУН Анастасії Анатоліївні за збереження гастрономічних традицій с. Борщівки Балаклійської міської ради;

– ХРИСТОСОВІЙ Ніні Миколаївні та МІРОШНІЧЕНКО Вірі Яківні за збереження гастрономічних традицій с. Киселі Олексіївської селищної ради;

– КОРНІЄНКУ Павлу Івановичу та  КОРНІЄНКО Ользі Іванівні за збереження гастрономічних традицій с. Лиман Слобожанської селищної ради.

У номінації «Найкраща випічка»

- ЛІСНИЧЕНКО Раїсі Миколаївні та ЯРИНИЧУ Олегу Валерійовичу за збереження гастрономічних традицій Сахновщинської селищної ради;

– ІВАНОВІЙ Наталі Костянтинівні та ДУДІНІЙ Марині за збереження гастрономічних традицій с. Тишенківки Красноградської міської ради.

У номінації «Найкраща обрядова випічка»

– ПРИХОДЬКО Ганні Петрівні та МОВЧАН Олені Володимирівні за збереження гастрономічних традицій с. Шляхове Кегичівської селищної ради.

У номінації «Найкращий напій»

– ШУЛЬЗІ Лідії Леонідівні та ПАТЄЄВІЙ Світлані Володимирівні за збереження гастрономічних традицій с. Борщівки Балаклійської міської ради;

– КРИВОНІС Олені Федорівні – ЛИННИК Наталії Семенівні за збереження гастрономічних традицій с. Яковенкового Балаклійської міської ради;

– БОЧАРОВІЙ Раїсі Василівні та ТАРАСОВІЙ Світлані Федорівні за збереження гастрономічних традицій с. Протопопівки Балаклійської міської ради.

У номінації «Родинне комплексне приготування»

– БАБІНІЙ Катерині Василівні та ТАРАСОВІЙ Світлані Федорівні за збереження гастрономічних традицій с. Протопопівки Балаклійської міської ради.

Шановні учасники! Бажаємо вам успіхів у другому етапі фестивалю-конкурсу!

 

e-max.it: your social media marketing partner