Онлайн-обговорення «Роль закладів культури в охороні нематеріальної культурної спадщини» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Онлайн-обговорення «Роль закладів культури в охороні нематеріальної культурної спадщини»

 2801

28 січня 2022 року в межах підготовки Періодичного звіту України з питань виконання Конвенції ЮНЕСКО з охорони нематеріальної культурної спадщини (далі Конвенції ЮНЕСКО 2003) відбулося онлайн-обговорення щодо безпосередньої ролі і місця закладів культури, зокрема обласних центрів народної творчості, центрів культури, в охороні НКС.

Організаторами обговорення виступили ДУ «Український центр культурних досліджень» та акредитована в ЮНЕСКО ГО «Центр розвитку «Демократія через культуру».

Модератор заходу, Валентина Дем’ян (ГО «Демократія через культуру»), ознайомила присутніх із методологією підготовки Періодичного звіту України з питань виконання Конвенції ЮНЕСКО 2003 р. та роллю й місцем закладів культури в охороні НКС.

В свою чергу, учасники зустрічі висловили свої пропозиції щодо організації подальшої роботи у сфері НКС та акцентували увагу на актуальних проблемах. Так було зауважено про необхідність розробки державної стратегії та державної програми з охорони нематеріальної культурної спадщини, що спонукало б до відповідних дій органи влади на місцях.

Також говорилось про необхідність проведення навчальних заходів для підготовки фахівців у сфері НКС, про необхідність оновлення Національного реєстру елементів нематеріальної культурної спадщини України тощо.

Сховати метелика