Виставка, присвячена Зінаїді Серебряковій «НЕСКУЧНЕ : ФОТОПОГЛЯДИ» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка, присвячена Зінаїді Серебряковій «НЕСКУЧНЕ : ФОТОПОГЛЯДИ»

 afisha neskuchne fotopoglyadu

З 21 листопада по 14 грудня 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися виставка, присвячена Зінаїді Серебряковій «НЕСКУЧНЕ : ФОТОПОГЛЯДИ».

Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, художня галерея “Мистецтво Слобожанщини” КЗ «ООМЦКМ», Етнографічний музей “Слобожанські скарби” ім. Г. Хоткевича НТУ “ХПІ”, галерея “Art KhPI” запрошують фотохудожників узяти участь у конкурсі та виставці “НЕСКУЧНЕ : ФОТОПОГЛЯДИ”, присвячених Зінаїді Серебряковій.

Зінаїда Серебрякова (1884 — 1967), всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучному (тепер Харківського району Харківської області). Саме тут вона створила шедеври, які стали класикою світового мистецтва. На щастя, природа, яку увічнила художниця у своїх пейзажах, – чарівні ландшафти околиць Нескучного за понад сто років змінилися не кардинально, і, можна, тримаючи у руках альбом з репродукціями робіт художниці, просто “увійти” в її картини.

Ми пропонуємо фотохудожникам відправитися на фотопленер до с.Нескучного і спробувати відтворити втаємничену красу цих місць.

Оформлені у рамках або паспарту роботи (кількість не обмежується) приймаються на конкурс у галереї “Мистецтво Слобожанщини” за адресою: Держпром, 4 підʼїзд, 1 поверх до 16 листопада 2019 р. Формат не регламентується. Робота повинна бути підписана на звороті: прізвище, імʼя автора, назва, рік створення. Окремо подається резюме, де вказуються членство у фотоклубі чи Спілці, телефон, електронна пошта.

Попередньо усі роботи та резюме надсилаються до 2 листопада за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Довідки за тел. : 067 91 014 91, 066 85 99 296 (Красиков Михайло Михайлович)

Найкращі роботи будуть представлені на виставці, яка проходитиме з 21 листопада по 14 грудня 2019 р. у галереї.

Усіх учасників виставки чекають нагороди. Протягом 2020 р. виставка в різних форматах демонструватиметься у Художньо-меморіальному музеї І.Рєпіна в Чугуєві, Пархомівському художньому музеї ім. П.Ф. Луньова, Музеї славетних харківʼян ім. К.І. Шульженко та деяких інших закладах культури.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00;

Тел./ Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини, Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna;

Канал на YouTube – Харьковский областной центр культуры и искусства