КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Обласна виставка художніх робіт «Різдвяний подарунок Слобожанщині»

e-mail Друк

afisha rizdvyanuy podarunok

З 19 грудня 2019 року по 11 січня 2020 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися Обласна виставка художніх робіт учнів та викладачів Ізюмської дитячої художньої школи ім. Васильківського «Різдвяний подарунок Слобожанщині», ініційована Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

В експозицію виставки увійшло понад 200 робіт, серед яких роботи викладачів, випускників та учнів Ізюмської дитячої художньої школи ім. Васильківського. На виставці буде представлений широкий зріз художньої майстерності. Глядачі зможуть побачити різноманітні роботи, виконані в техніках живопису (олія, гуаш) та графіки (малюнок олівцем, пастель, акварель). Велику частину виставки складають твори декоративно-ужиткового мистецтва: батик, бісер, паперові вироби (в тому числі витинанка), мозаїка, вишивка, набивні роботи. Також представлені скульптурні мініатюри. Для робіт викладачів і випускників Ізюмської дитячої художньої школи ім.С.І. Васильківського характерний високий художній рівень, повага до традицій і відкритість до нового, індивідуальні стилі і манери. Роботи дітей відрізняються високим художнім рівнем, великою фантазією, і тим щирим та чистим дитячим поглядом, який робить їх твори вільними і правдивими.

Довідка:

Ізюмська дитяча художня школа імені С. І. Васильківського — початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад системи позашкільної освіти Міністерства культури України.

Перший набір учнів до художніх класів, які були відкриті при Ізюмській дитячій музичній школі, відбувся у вересні 1988 року, а вже через два роки на площі Садовій була зведена будівля власного приміщення навчального закладу і з першого вересня 1990 року Ізюмська дитяча художня школа почала діяти як самостійний заклад.

Школа має дев'ятирічний термін навчання. Нині 270 вихованців вивчають тут: живопис, рисунок, композицію, історію образотворчого мистецтва; а з декоративно-ужиткового мистецтва: кераміку, художню вишивку, декоративний розпис, батик, паперову пластику, флористику, писанкарство та інші техніки.

Рівень підготовки учнів школи один з найкращих серед подібних шкіл в області. Життя тридцяти п’яти відсотків випускників пов’язане з мистецтвом, імена деяких з них добре відомі не тільки в Україні, але й за кордоном. Це скульптори Роман Блажко та Андрій Кудрін, художники Марина Відіньова та Олена Муль, іконописець Володимир Ліповий.

У серпні 2010 року школі було присвоєне ім'я видатного ізюмчанина, відомого художника С.І. Васильківського.

Кожного року талановиті учні школи стають переможцями у мистецькій номінації чисельних Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних та інших конкурсів, фестивалів, олімпіад.

Запрошуємо всіх поринути у казкову атмосферу виставки Ізюмської дитячої художньої школи ім. Васильківського і побачити їх різдвяний подарунок Слобожанщині!

Урочисте відкриття виставки відбудеться 19 грудня о 12.00!

 

Культурологічні заходи, які відбудуться під час проведення Обласної виставки художніх робіт учнів та викладачів Ізюмської дитячої художньої школи ім. Васильківського «Різдвяний подарунок Слобожанщині»:

20 грудня 17:00 – урочисте відкриття персональної фотовиставки Валентини Білоусової «Натюрморт. Класика жанру та інше» (у маленькій залі галереї).

24 грудня о 16:00 - перегляд відеозапису заходу світового рівня з колекції Чайки Е.Г. присвячений Різдвяним святам.

3 січня о 17:00 - вистава Малого Театру Маріонеток «Вертеп».

 

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057)705-15-50; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Канал на You Tube - Харьковский областной центр культуры и искусства

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг